Dlaczego powinienem kupić bilet promowo-towarowy z freightlink.pl?

Nasza firma oferuje Ci lepsze wykorzystanie finansowe z wielu powodów:

CENY

Po pierwsze ceny biletów promowych są zazwyczaj stałe przez cały rok, nie ulegają zmianie poprzez wahania sezonowe. Oznacza to,że ceny będą takie same przez cały rok, niezależnie kiedy trzeba będzie podróżować. Poprzez stałe ceny masz możliwość zaplanowania kosztów i możesz zaoferować najlepsze usługi dla swojego klienta.

BILETY OTWARTE

Wielu najbardziej popularnych operatorów takich jak DFDS Dover Calais oraz Eurotunnel prowadzi w sprzedaży tzw. ,,Bilety Otwarte’’. Oznacza to,że po przybyciu do portu możesz płynąć pierwszym dostępnym promem. Nie jesteś zobowiązany do wcześniejszej rezerwacji o określonym czasie. Rezerwujesz w zależności od indywidualnych potrzeb. Nie musisz martwić się o czas, czy jesteś spóźniony lub czy przybyłeś za wcześnie. Bilety otwarte są zazwyczaj ważne przez kilka dni, więc nie ma problemu jeżeli cokowiek zatrzyma cię na trasie, będziesz w stanie dalej podróżować.

BRAK OPŁAT ZA WPROWADZANIE ZMIAN W WIĘKSZOŚCI REZERWACJI

Jesteśmy bardzo elastyczni w związku z naszymi biletami. W biznesie jak i w życiu twoje promowe wymagania mogą się szybko zmieniać. Dlatego rezygnacja lub zmiana terminu jest zazwyczaj darmowa. Może się okazać, że trzeba podróżować wcześniej lub później, niż to pierwotnie zaplanowano. Freightlink jest dla Ciebie , by reagować na żądania klienta bezpłatnie.

BEZPŁATNY DOSTĘP DO STREF KLIENTA NA POKŁADZIE

Wielu operatorów zapewnia bezpłatne strefy wypoczynku na pokładzie dla osób z biletami towarowymi. My sprzedajemy tylko bilety towarowe, więc otrzymujesz bezpłatny dostęp do tych obszarów. Wiele pokładów posiada również prysznic więc masz możliwość odświeżenia się. Niektóre przeprawy promowe zwłaszcza te całonocne posiadają bezpłatne kabiny na pokładzie, co pozwala wspaniale wypocząć.

POSIŁKI WLICZONE W CENĘ BILETU PRZY REZERWACJI PROMÓW TOWAROWYCH

Niektórzy operatorzy oferują wliczone w cenę biletu posiłki na pokładzie. Co pozwoli Ci zaoszczędzić od €15 do €20 na jednej przeprawie.

Porozmawiaj z naszym biurem obsługi bądź przeczytaj, co uwzględnione jest w twoim bilecie podczas rezerwacji w internecie.

Szukaj i rezerwuj

wt., 27 lut 2024
śr., 28 lut 2024
Potrzebna pomoc