Czy kierowca otrzyma miejsce w kabinie i posiłek?

Podczas przepraw promowych trwających całą noc, lub cały dzień kabina i posiłki są wliczone w cenę. Jeżeli przeprawa zajmuje tylko 2-3 godziny, przeważnie kabina nie jest wliczona w cenę, jednak kierowca otrzymuje miejsce w strefie wypoczynku. Szczegółowe informacje znajdziesz podczas rezerwacji określonej trasy.

Rodzaj kabiny zależny jest od trasy, którą wybierzesz. Miejsce w kabinie zależy od trasy na której planujesz się przeprawić. Na niektórych trasach statki mają tylko pojedyńcze kabiny, na innych tylko podwójne lub wieloosobowe.

Niestety w momencie rezerwacji nie jesteśmy w stanie zapewnić, że kierowca będzie miał kabinę tylko dla siebie. Najlepiej jeżeli kierowca po przyjeździe do portu zapyta obsługi portu o możliwość zakwaterowania w pojedyńczej kabinie, jednak nie możemy zagwarantować, że kierowca taką otrzyma. Pojedyńcza kabina może również wymagać uiszczenia dodatkowej opłaty, którą kierowca będzie musiał uiścić na miejscu. Freightlink nie ma kontroli nad przydzielaniem kabin, wszystko zależy od obsługi portu.

Posiłki przeważnie są wliczone w cenę biletu cargo. Jeżeli na niektórych trasach posiłki nie są wliczone, bardzo często są jednak przydzielane zniżki. Więcej informacji znajdziesz podczas rezerwacji określonej trasy.

Szukaj i rezerwuj

sob., 9 gru 2023
ndz., 10 gru 2023
Potrzebna pomoc