Liverpool - Dublin map

Liverpool – Dublin: 7 godzinna trasa łącząca te dwa miasta

Tak jak wspomnieliśmy w poprzednim artykule o trasie Cairnryan – Larne, istnieje kilka tras łączących Północną Anglię z Irlandią. Trasa Liverpool <> Dublin łączy dwa najważniejsze miasta dla transportu i logistyki.

Trasa P&O Liverpool <> Dublin, oferuje do 6 połączeń dziennie. Czas przeprawy to koło 7 godzin. Połączenia te obsługiwane są przez okręty: Norbay, Norbank oraz European Endeavour.

P&amp;O Ferries NorbayOkręty

Norbay, Norbank oraz European Endeavour razem gwarantują miejsce dla około 330 pojazdów cargo. Wszystkie okręty są bardzo dobrze wypozażone, posiadają takie udogodnienia jak strefa dla kierowcy, toalety, prysznice, restauracje.

Rozkład Przepraw

Przeprawy promowe na trasie Liverpool – Dublin odbywają się o 03:00 od poniedziałku do piątku co 6 godzin – ostatnia przeprawa jest o 21:00. W niedzielę jest jedna przeprawa o 21:00.

Przeprawy promowe na trasie Dublin – Liverpool odbywają się o 09:00 od wtorku do soboty co 6 godzin – ostatnia przeprawa o 21:30. W poniedziałek pierwsza przeprawa jest o 15:00, natomiast w niedzielę dwie przeprawy, od 16:00.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

18 Grudzień 2017

Szukaj i rezerwuj

czw., 30 lis 2023
pt., 1 gru 2023
Potrzebna pomoc