Cairnryan - Larne route

Cairnryan – Larne – najkrótsza trasa przez Morze Irlandzkie

Jedną z najbardziej popularnych tras na Morzu Irlandzkim oraz jedną z najkrótszych jest trasa Cairnryan – Larne, oferowana przez armatora P&O.

Przeprawa zajmuje około 105 minut, dziennie ma miejsce 7 przepraw a promy P&O MV European Causeway i MV European Highlander zapewniają wysoki standard oraz gwarantują idealne połączenie pomiędzy Irlandią Północną, Szkocją i Północną częścią Anglii.

Cairnryan

P&O European CausewayPort Cairnryan zlokalizowany jest około 8km od Stranraer i znajduje się w idealnej lokalizacji dla każdej firmy transportującej ładunki pomiędzy Szkocją i Północną Anglią a Irlandią. Obecnie port ten oferuje takie udogodnienia jak sklepy i bary z przekąskami.

Larne

Port Larne znajduje się około 30 minut od portu Belfast i powstał on w XIX wieku. Larne w tej chwili przyjmuje około 300,000 pojazdów cargo rocznie, funkcjonując 24 godziny dziennie, 7 dni w tygodniu. Udogodnienia w porcie uwzględniają kawiarnię, oferującą równiez ciepłe i zimne posiłki, bankomat, prysznice, sklep oraz miejsce dla kierowców.

Okręty

MV European Causeway oraz MV European Highlander oferują miejsce dla ponad 200 pojazdów cargo z udogodnieniami na pokładzie: dedykowana strefa dla kierowców, prysznice, restauracje i sklepy.

Promy odpływają od 04:00 od poniedziałku do soboty (07:30 w niedzielę), co 3 godziny z ostatnią przeprawą o 23:59 (22:59 w niedzielę). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

15 Listopad 2017

Szukaj i rezerwuj

pt., 12 kwi 2024
sob., 13 kwi 2024
Potrzebna pomoc