Customer personas

Klienci Freightlink

Od wielu lat, dokładnie od 2004 roku, gromadzimy wiedzę i budujemy swoje doświadczenie w przeprawach promowych. Przez te wszystkie lata zaufało nam tysiące firm przewożących różne ładunki, od zwierząt, przez części metalowe, drewno a nawet pojazdy rajdowe i części samochodowe. Poniżej przedstawiamy kilku naszych klientów:

Paul small haulage company driverPaul

Paul mieszka niedaleko M25, korzysta z naszych usług od 2013 roku.

Posiada on 4 busy i regularnie, co tydzień rezerwuje przeprawy promowe Wielką Brytanią, a resztą Europy. Paul kontaktuje się z nami telefonicznie – woli porozmawiać z doświadczonym Biurem Obsługi Klienta, niż rezerwować online. Firma Paula specjalizuje się w ekspresowych dostawach, przeważnie przeprawia się w ciągu 12-24 godzin od rezerwacji i korzysta z różnych tras.

Ion small haulage company ownerIon

Ion to klient z Bukaresztu w Rumunii i korzysta z Freightlink regularnie. W większości korzysta z przepraw promowych do Wielkiej Brytanii.

Ion rezerwuje z Freightlink od 2015 roku, przeważnie promy do Wielkiej Brytanii. Od początku tego roku jednak dostaje coraz więcej ładunków z Polski do Szwecji. Ion rezerwuje online, 24/7, dzięki temu nawet w środku nocy może uzyskać potwierdzenie rezerwacji dla siebie i swoich kierowców.

Janet small haulage company administratorJanet

Janet zajmuje się administracją w jednej z większych firm w Nottingham.

Janet najczęściej rezerwuje korzystając z naszego systemu online, jednak czasami woli z nami porozmawiać. Dzięki Freightlink Janet może być spokojna, że wszyscy kierowcy mają potwierdzone rezerwacje promowe na nadchodzące miesiące.

Lukas large haulage company ownerŁukasz

Łukasz to spedytor jednej z większych firm w Warszawie.

Pracuje z Freightlink od sześciu lat, korzystając zarówno z systemu online jak i Aplikacji Freightlink. Ostatnio Łukasz rezerwował przeprawę do Belfastu, korzystając z przepraw Dunkierka – Dover oraz Liverpool – Belfast. W naszym serwisie najbardziej podoba mu się, że wszystkie przeprawy może zarezerwować w jednym miejscu.

Pete courier company ownerPete

Pete, 23, uwielbia technologię i pracuje w transporcie.

Pete był pierwszą osobą, która pobrała nową Aplikację Freightlink, która pozwala mu zarezerwować ponad 550 tras promowych z ponad 40 operatorami z każdego miejsca na Ziemi. Pete rezerwuje przeprawy promowe dla 12 swoich kierowców, przy czym trasy zawsze się zmieniają.

Dave antiques ownerDave

Dave rezerwuje przeprawy promowe nieregularnie, w zależności od potrzeb.

Dave jest antykwariuszem i korzysta z promów około 2-3 razy do roku. Dave przeważnie rezerwuje przeprawy do Irlandii lub Francji. Dzięki profesjonalnemu podejściu Biura Obsługi Klienta, Dave zawsze korzysta z naszych usług.

Zarezerwuj przeprawy promowe z Freightlink

Bez względu na to, czy korzystasz z przepraw promowych regularnie, czy raz na jakiś czas, we Freightlink zawsze znajdziesz interesujące Cię połączenie w najlepszej cenie.

28 Czerwiec 2017

Szukaj i rezerwuj

pt., 1 gru 2023
sob., 2 gru 2023
Potrzebna pomoc