Rozwiązania transportu promowego dla branży Motosport

  • Do wjazdu lub tranzytu przez terytorium francuskie wymagane jest obecnie świadectwo podróży. Każdy kierowca wjeżdżający na terytorium Francji (promem, Eurotunelem lub granicą lądową) musi mieć certyfikat dostępny do okazania organom kontroli granicznej. POBIERZ CERTYFIKAT PODRÓŻY FRANCJI
  • Najnowsze aktualizacje operatorów na temat Coronavirus (Covid-19) i formularze dotyczące kondycji kierowców, dostępne są na naszej stronie Coronavirus (Covid-19) - aktualizacji operatorów promowych..

moving motorsport by ferry

Freightlink Motorsport – starannie dobrane usługi nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Od gokartów, przez Monster Trucks, Formułę 1 aż do Mini Coopers – mamy promowe rozwiązanie dla każdego.

Nasz system dynamicznie się rozwija, dzięki czemu jesteśmy w stanie ułatwić Państwu proces rezerwacji i ograniczyć czas nad tym spędzony do minimum. Dzięki szerokiej wiedzy błyskawicznie możemy znaleźć rozwiązanie promowe dopasowane do Państwa potrzeb i wymagań.

Nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami specjalizującymi się w sportach motorowych, w tym Ginetta, Luke Pinder Racing oraz World Superbikes.

„Jesteśmy prywatną drużyną, dlatego też doceniamy bardzo prosty system rezerwacji we Freightlink. Dzięki temu oszczędzamy czas a bardzo pomocne Biuro Obsługi Klienta jest dostępne zawsze gdy tego potrzebujemy. Mamy bardzo pozytywną opinię o Freightlink i będziemy Was polecać innym.” Karen

Rozumiemy jak skomplikowane może być dla zespołów, klubów i organizacji przygotowanie całej logistyki przed startem w zawodach. Freightlink bardzo chętnie zdejmie z Państwa ten ciężar i zajmie się organizacją przepraw promowych za Was.

Rezerwacja promów jest bardzo prosta i zajmuje tylko kilka chwil.

  • Możemy zagwarantować Ci miejsce tam, gdzie inni nie mogą
  • Oferujemy ponad 550 tras z 40 operatorami – jeżeli potrzebujesz alternatywnych tras, my się tym zajmiemy
  • Bezpośrednie połączenie z systemami wielu operatorów gwarantuje potwierdzenie rezerwacji w kilka minut
  • Obsługa Klienta była i będzie naszym „Numerem 1” – jesteś dla nas najważniejszyJeżeli nie jesteś pewien którą trasę promową najlepiej wybrać, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy dopasować połączenie promowe do Twoich potrzeb.

freightlink motorsport vehiclesmotorsport vehicles black