Rozwiązania transportu promowego dla branży Motosport

moving motorsport by ferry

Freightlink Motorsport – starannie dobrane usługi nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Od gokartów, przez Monster Trucks, Formułę 1 aż do Mini Coopers – mamy promowe rozwiązanie dla każdego.

Nasz system dynamicznie się rozwija, dzięki czemu jesteśmy w stanie ułatwić Państwu proces rezerwacji i ograniczyć czas nad tym spędzony do minimum. Dzięki szerokiej wiedzy błyskawicznie możemy znaleźć rozwiązanie promowe dopasowane do Państwa potrzeb i wymagań.

Nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami specjalizującymi się w sportach motorowych, w tym Ginetta, Luke Pinder Racing oraz World Superbikes.

„Jesteśmy prywatną drużyną, dlatego też doceniamy bardzo prosty system rezerwacji we Freightlink. Dzięki temu oszczędzamy czas a bardzo pomocne Biuro Obsługi Klienta jest dostępne zawsze gdy tego potrzebujemy. Mamy bardzo pozytywną opinię o Freightlink i będziemy Was polecać innym.” Karen

Rozumiemy jak skomplikowane może być dla zespołów, klubów i organizacji przygotowanie całej logistyki przed startem w zawodach. Freightlink bardzo chętnie zdejmie z Państwa ten ciężar i zajmie się organizacją przepraw promowych za Was.

Rezerwacja promów jest bardzo prosta i zajmuje tylko kilka chwil.

  • Możemy zagwarantować Ci miejsce tam, gdzie inni nie mogą
  • Oferujemy ponad 550 tras z 40 operatorami – jeżeli potrzebujesz alternatywnych tras, my się tym zajmiemy
  • Bezpośrednie połączenie z systemami wielu operatorów gwarantuje potwierdzenie rezerwacji w kilka minut
  • Obsługa Klienta była i będzie naszym „Numerem 1” – jesteś dla nas najważniejszyJeżeli nie jesteś pewien którą trasę promową najlepiej wybrać, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy dopasować połączenie promowe do Twoich potrzeb.

freightlink motorsport vehiclesmotorsport vehicles black