Przejdź do treści

Liverpool

  • Do wjazdu lub tranzytu przez terytorium francuskie wymagane jest obecnie świadectwo podróży. Każdy kierowca wjeżdżający na terytorium Francji (promem, Eurotunelem lub granicą lądową) musi mieć certyfikat dostępny do okazania organom kontroli granicznej. POBIERZ CERTYFIKAT PODRÓŻY FRANCJI
  • Najnowsze aktualizacje operatorów na temat Coronavirus (Covid-19) i formularze dotyczące kondycji kierowców, dostępne są na naszej stronie Coronavirus (Covid-19) - aktualizacji operatorów promowych..

Liverpool to miasto znane głównie z muzyki – to stąd pochodzili legendarni The Beatles. Mało kto jednak wie o tym, że Liverpool to jeden z większych portów w kraju. Jest połączony z portem w Manchesterze przez Kanał Manchesterski. Te dwa porty stanowią razem drugą największą grupę portów, zaraz po Londynie.

Liverpool słynie też z multikulturowości. Jest historycznie blisko związany z Irlandią, obecnie to główny port Wielkiej Brytanii oferujący połączenia do Irlandii. Miasto może pochwalić się pierwszą chińską społecznością w Europie, rezydującą w liverpoolskim China Town.

Rejsy towarowe do Irlandii obsługuje armator Seatruck Ferries z doku Brocklebank. Miastem docelowym jest Dublin.

Trasy promowe do Liverpool

3 przeprawy dziennie
8 godzin przeprawy
Szczegóły
4 przeprawy dziennie
9 godzin przeprawy
Szczegóły

Trasy promowe z Liverpool

3 przeprawy dziennie
8 godzin przeprawy
Szczegóły
4 przeprawy dziennie
8 godzin przeprawy
Szczegóły

Liverpool Sczegóły

Geolocation

Seatruck Ferries Liverpool: Brocklebank Dock, Port of Liverpool L20 1DB

Toaleta

Automat z napojami/przekąskami

Sklepy

Prysznic

Parking Całodobowy

Restauracja

Strefa wypoczynku