Z Wielkiej Brytanii do Irlandii

liverpool to dublinNajlepszą drogą dla ciężarówek jadących do Irlandii i Irlandii Północnej jest przeprawa o nazwie „long sea”. W jej skład wchodzą trasy z Liverpoolu do Dublina i z Heysham do Warrenpoint obsługiwane przez Seatruck Ferries. Te promy zabierają tylko 12 kierowców na pokład, jednak jakość usług jest bardzo wysoka, co uprzyjemnia 8-godzinną podróż.

holyhead to dublinNajkrótsze i najbardziej popularne przeprawy promowe do Irlandii wypływają z Walii. Najczęściej wybieranym połączeniem jest to z Holyhead do Dublina. Na tej trasie kursuje dwóch operatorów promowych: Irish Ferries i Stena Line. Obie firmy operują 4 razy dziennie. Podróż trwa około 3 godzin i 30 minut.

Przeprawy na tej trasie są wygodną opcją dla busów i ciężarówek z przyczepami, ponieważ zapewniają szybką i ekonomiczną podróż. Dla busów Irish Ferries oferują szybką przeprawę promami Swift, zajmującą mniej niż 2 godziny.

pembroke to rosslare

Możliwa jest również przeprawa z Pembroke do Rosslare z Irish Ferries lub z Fishguard do Rosslare ze Stena Line. Te trasy są idealne, jeśli podróżujesz z południowo zachodniej Anglii lub chcesz przeprawić się do Cork. Oba promy kursują dwa razy dziennie. Dla busów jest to najczęściej najtańszy sposób dostania się do Irlandii Północnej. Operator P&O Ferries oferuje podobną przeprawę z Cairnyan do Larne. Ta przeprawa jest zaprojektowana dla ciężarówek jadących ze Szkocji do Irlandii Północnej. Najszybsza i najbardziej popularna droga morska do Irlandii Północnej prowadzi z Cairnyan, niedaleko Stranraer w Szkocji. Promy Stena Line kursujące z Cairnryan do Belfastu są bardzo popularne wśród busów, ponieważ wypływają 6 razy dziennie, a przeprawa trwa 2 godziny.

Zarezerwuj prom do Irlandii

Szukaj i rezerwuj

śr., 28 lut 2024
czw., 29 lut 2024
Potrzebna pomoc