Stena Line logo

Stena Line Update - Nowa trasa z Dublina do Birkenhead (Liverpool)

Z przyjemnością ogłaszamy naszą ekspansję na Morzu Irlandzkim dzięki nowej trasie Dublin-Birkenhead (Liverpool), która rozpocznie się w połowie lutego 2024 roku.

Nowa usługa będzie początkowo obsługiwana przez jeden statek wypływający z Dublina wcześnie rano i odbywający podróż powrotną z Birkenhead (Liverpool) wieczorem.
Działamy już z portu w Dublinie i Birkenhead (Liverpool), a ta nowa usługa uzupełni istniejące trasy z Dublina do Holyhead i Belfastu do Birkenhead (Liverpool). Obecnie oceniamy opcje rozmieszczenia statków dla tej usługi.
Uruchomienie naszego nowego połączenia towarowego między Dublinem a Birkenhead (Liverpool) zabezpiecza ważny szlak handlowy w korytarzu Wielka Brytania/Irlandia i dodatkowo wzmacnia naszą pozycję na Morzu Irlandzkim. Będziemy teraz obsługiwać dwie trasy zarówno z portu w Dublinie, jak i Birkenhead (Liverpool), tworząc kluczowe węzły logistyczne łączące przepływy towarowe przez Morze Irlandzkie i zapewniając efektywność użytkownikom portów.
Będzie to nasza siódma trasa w regionie Morza Irlandzkiego, obok tras Belfast - Cairnryan, Belfast - Heysham, Belfast - Birkenhead (Liverpool), Dublin - Holyhead, Rosslare - Fishguard i Rosslare - Cherbourg.

Dzięki przedłużeniu umowy operacyjnej z Peel Ports w Birkenhead (Liverpool) i rozszerzeniu naszej działalności w porcie w Dublinie, trasa ta dodatkowo pokazuje nasze zaangażowanie na rzecz naszych klientów w regionie i jesteśmy przekonani, że odniesie sukces, oferując bezpośredni dostęp do Wielkiej Brytanii, Irlandii i Europy.

Stena Line

15 Styczeń 2024

Szukaj i rezerwuj

śr., 28 lut 2024
czw., 29 lut 2024
Potrzebna pomoc