Seatruck dodaje prom na trasie Liverpool - Dublin

Seatruck dodaje nowy statek na trasie Liverpool - Dublin

W listopadzie 2015 Seatruck Ferries dodały do swojej floty kolejny statek na trasie Liverpool - Dublin. Jakie będzie to miało znaczenie dla kierowców cargo?

Nowy statek spowoduje falę płynących z tego korzyści - Większa dostępność miejsc na pokładzie oraz koi dla kierowców vanów i ciężarówek.

Dlaczego teraz? Trasa promowa Liverpool - Dublin jest jedną z najpopularniejszych, a więc zapotrzebowanie dodatkowo wzrosło w poprzednim oraz obecnym roku. Zmiany w rozkładzie będą oznaczały dodatkowe przeprawy w środku tygodnia zapewniając więcej miejsc na tejże trasie. Większość rezerwacji stanowią te dla naczep bez kierowcy. Potrzeba ta została zidentyfikowana przez zespół obsługi klienta Seatruck aby udoskonalić oraz usprawnić serwis, zarówno dla klientów z Irlandii jak i tych z Europy.

Map illustrating Seatruck Adding Ferry to Liverpool-Dublin Route

Zwiększone zapotrzebowanie na rezerwacje naczep bez kierowców, ukazuje potrzebę znaleźienia alternatywnego rozwiązania. Zarząd Seatruck Ferries zidentyfikował, że zmiana jaka zajdzie w systemie rezerwacji spowoduje zwiększenie liczby rezerwacji, a klienci Seatruck tylko na tym skorzystają.

Ta decyzja spowoduje zmiany na trasach Heysham- Warrenpoint oraz Heysham - Dublin. Dodatkowo czas tranzytowy do portu w Heysham z autostrady M6 znacznie skróci czas podróży, kiedy trasa biegnąca wzdłuż Lancaster zostanie połączona z autostradą M6.

Dyrektor generalny Seatruck Alistair Eagles w komentarzu powiedział, że firma jest zadowolona z dodatkowego rozmieszczenia tonażu na trasie Liverpool - Dublin . Październik był kolejnym miesiącem rekordów na Morzu Irlandzkim, co niesie za sobą świetlane prognozy na przyszłość. Oczywiście, dla klientów frachtowych dodatkowe miejsca będą oznaczać większy wybór, lepszą jakość usług , oraz wspierać poprawę logistyki długoterminowo.

04 Kwiecień 2016

Szukaj i rezerwuj

ndz., 10 gru 2023
pon., 11 gru 2023
Potrzebna pomoc