Irish Sea Irish Ferries Dublin Swift

Przeprawy na Morzu Irlandzkim – 7 najpopularniejszych tras z Wielkiej Brytanii

Poniżej przedstawiamy Państwu najpopularniejsze trasy Morza Irlandzkiego w jednym miejscu.

1. Liverpool – Dublin

Jedna z najpopularniejszych tras na morzu Irlandzkim. Na tej trasie operuje dwóch armatorów Seatruck oraz P&O. Częstotliwość przepraw to około 7 przepraw dziennie, które trwają 8-9 godzin.

Liverpool znajduje się bardzo blisko M58 i M62, z stacjami postojowymi dostępnymi w okolicy portu Liverpool.

2. Liverpool Birkenhead – Belfast

Port Birkenhead usytuowany jest po przeciwnej stronie portu Liverpool. Na tej trasie operuje Stena Line. Trzy przeprawy dziennie z których każda trwa około 8 godzin. Udogodnienia w porcie obejmują osobną strefę kierowcy oraz prysznic.

heysham warrenpoint seatruck3. Heysham – Dublin & Warrenpoint & Belfast

Port Heysham znajduje się blisko Lancaster i łączy Wielką Brytanię z Dublinem, Warrenpoint oraz Belfast. Armatorami na tych trasach są Seatruck oraz P&O z 4 przeprawami dziennie, gdzie każda z nich trwa od 8-9 godzin.

4. Cairnryan – Belfast & Larne

Zlokalizowany na południowym zachodzie Szkocji port Cairnryan oferuje 2 godzinne przeprawy, około 13 razy dziennie ze Stena Line oraz P&O. Port ten posiada nowoczesne udogodnienia dla kierowców takie jak strefy wypoczynku, restauracje i sklepy.

5. Holyhead – Dublin

Bardo popularna trasa, szczególnie dla przepraw pasażerskich. 10 przepraw dziennie z Holyhead do Dublina z operatorami Stena Line i Irish Ferries. Każda przeprawa trwa około 3 godziny, przy czym Irish Ferries oferuje także szybkie przeprawy, dla pojazdów do 9m, które trwają około 2 godziny.

fishguard ferry terminal stena line6. Fishguard – Rosslare

Port w Fishguard znajduje się w południowej stronie Walii. Armator Stena Line oferuje 2 przeprawy dziennie, każda z nich trwa około 3 godziny dziennie. Terminal oferuje oddzielną strefę kierowcy, sklep oraz prysznic.

7. Pembroke – Rosslare

Armator Irish Ferries oferuje 2 przeprawy dziennie, trwające 4 godziny każda. Port Pembroke znajduje się niedaleko M4, tworząc idealny dostęp z Londynu, Południowej Anglii i portów Dover & Folkestone.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

20 Marzec 2017

Szukaj i rezerwuj

pt., 12 kwi 2024
sob., 13 kwi 2024
Potrzebna pomoc