Freightlink App Banner

Pięć powodów, dla których aplikacja Freightlink jest lepsza niż inne

W Freightlink jesteśmy naprawdę dumni z naszej aplikacji mobilnej i tego, jak łatwa jest dzięki niej rezerwacja podróży oraz wszystkich jej funkcji, które sprawiają, że złapanie promu jest dziecinnie proste.

Przyjrzeliśmy się innym dostępnym aplikacjom do rezerwacji promów promowym i stworzyliśmy listę pięciu powodów, dla których nasza aplikacja jest najlepsza do wykorzystania w celu rezerwacji i podróży promami towarowymi.

Sprawdzone opinie

W przeciwieństwie do większości naszych konkurentów, nasza aplikacja ma wiele pozytywnych recenzji. Ponad sześćdziesiąt 5 gwiazdek w ostatnim czasie! Oznacza to, że mamy wielu zadowolonych klientów, którzy uznali naszą aplikację za szczególnie przydatną w ich podróży z nami. Mamy również wielu użytkowników, którzy dokonali ponad 10 000 pobrań. Jesteśmy zaangażowani w ulepszanie aplikacji i szybko usuwamy błędy i rozwiązujemy wszelkie problemy, które mogą mieć nasi klienci. Nie ma ich jednak wiele.

Zoptymalizowany dla twojego urządzenia

Nasza aplikacja działa bezbłędnie na wszystkich urządzeniach. Jest zoptymalizowany pod kątem nowszych ekranów telefonów z cienkimi jak brzytwa ramkami otaczającymi ekran, ale także, dzięki prostemu i przystępnemu układowi- na starszych telefonach. Chcemy, aby Twoje wrażenia z korzystania z naszej aplikacji były jak najlepsze i wiemy, że jeśli korzystasz z aplikacji, która nie pasuje do twojego ekranu lub działa bardzo wolno, ponieważ poprzez ciągłe zmiany jest wypełniona zbędnymi animacjami, jako nasz klient nie będziesz nią po prostu zainteresowany. Nie obawiaj się, dokładamy wszelkich starań, abyś mógł zarezerwować wybrany prom na dowolnym urządzeniu z systemem iOS lub Android.

Wszystko w jednym miejscu

Nie zmuszamy Cię do pobrania trzech różnych aplikacji, aby zrobić jedną rzecz – co dzieje się z niektórymi innymi aplikacjami promowymi. Połączyliśmy wszystkie funkcje w jeden, łatwy w użyciu pakiet, co oznacza, że możesz zarezerwować bilet, sprawdzić godziny wypłynięcia i otrzymywać powiadomienia o rezerwacji w jednym miejscu. Nie widzimy potrzeby, aby nasi klienci mieli aplikację tylko do rezerwacji, a inną do sprawdzania godzin rozpoczęcia podróży. To jest niepotrzebne.

Możliwość wyboru wielu języków

W Freightlink wszyscy klienci są mile widziani. Dlatego też udostępniamy naszą stronę internetową, blog, a nawet naszą aplikację w dziesięciu różnych językach, w tym w języku polskim, rumuńskim, węgierskim, bułgarskim i niemieckim. Chcemy mieć pewność, że każdy ma szansę załapać się na nasze świetne ceny i doświadczyć najwyższej jakości ob
sługi klienta.

Uzyskaj dostęp do czatu na żywo i map

Jak wspomniano wcześniej, dzięki naszej aplikacji możesz zrobić więcej niż tylko zarezerwować prom. Możesz również uzyskać dostęp do naszej usługi czatu na żywo i znaleźć drogę do wszystkich portów promowych. Oznacza to, że gdziekolwiek jesteś, możesz skontaktować się z naszym zespołem i rozwiązać wszelkie ewentualne problemy, a także otrzymać wskazówki dotyczące dojazdu.

Możesz znaleźć aplikację Freightlink w Google Play i App Store. Zostaw nam recenzję!

16 Październik 2019

Szukaj i rezerwuj

sob., 9 gru 2023
ndz., 10 gru 2023
Potrzebna pomoc