Port Image by William William

Oszczędzaj pieniądze i transportuj towary przez Dunkierkę

Czy wiesz, że terytorium portu w Dunkierce obejmuje ponad 7 tysięcy hektarów?

Położony zaledwie 40 km od Dover i około 10 km od granicy z Belgią, Dunkerque jest idealnym portem do transportu towarów między Wielką Brytanią a Europą kontynentalną.

Dziś wyjaśniamy, dlaczego trzeci co do wielkości port we Francji może być odpowiedzią na potrzeby Twojej firmy.

Wielki port morski w Dunkierce

Położony nad Morzem Północnym, port Dunkierka jest wiodącym francuskim portem dla miedzi, rudy, węgla i owoców transportowanych w kontenerach.

Ze względu na bliskość portu do granicy z Belgią (około 40 km bliżej niż Calais), przewoźnicy i kurierzy korzystający z portu w Dunkierce mogą zaoszczędzić czas i pieniądze.

Dzięki kilku cechom portu, firmy, które zdecydują się na transport swoich towarów przez port w Dunkierce, mogą cieszyć się wieloma innymi korzyściami, w tym...

Bezpieczeństwo

Strefa odprawy wstępnej w porcie zapewnia kierowcy dużo miejsca na przerwę i odpoczynek przed wejściem na prom.

Funkcje te pomagają zapewnić bezpieczeństwo towarów i Twój spokój ducha.

Wygoda

Niezależnie od tego, czy transportujesz swoje towary prze Dunkierka ⇄ Dover czy Dunkierka ⇄ Rosslare, na terminalu dostępnych jest wiele udogodnień, w tym napoje, prysznice czy udogodnienia celne.

Oznacza to, że wszystko, co kierowca może potrzebować przygotować tuż przed podróżą, jest dostępne w jednym miejscu.

Oszczędność czasu

Spieszysz się? Nie ma problemu.

Kierowcy mogą również czerpać korzyści z usług DFDS Priority Lane, Fast Lane and Advanced Check-In Services, które mają na celu:

  • Uniknięcie potencjalnych kolejek i zagwarantować odpłynięcie następnym rejsem, nawet jeśli statek jest pełny
  • Szybszy dostęp do odprawy
  • Odprawa do 12 godzin przed wypłynięciem

**Uwaga: obowiązują określone warunki. Więcej informacji

Aby kupić te usługi DFDS, wystarczy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta lub zapłacić w punkcie odprawy DFDS.

Czerpanie korzyści, jakie oferuje Dunkerque, jest oczywiste. Jednak podczas rezerwacji biletu ważne jest, aby firmy wybrały agenta zajmującego się sprzedażą biletów na promy towarowe, który zapewni najlepsze stawki i obsługę klienta.

Dlaczego warto rezerwować u nas?

We Freightlink to nasi klienci są naszym priorytetem. Niezależnie od tego, czy dokonywałeś już u nas rezerwacji w przeszłości, czy jest to Twój pierwszy raz, możesz oczekiwać tego samego, najwyższego poziomu obsługi klienta. Nasz zespół ekspertów może również pomóc w rezerwacji biletów na nietypowe lub niebezpieczne ładunki.

Aby dowiedzieć się więcej o transporcie towarów między Europą kontynentalną a Wielką Brytanią, zapoznaj się z naszą mapą tras lub skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów ds. rezerwacji promów towarowych już dziś.

23 Styczeń 2024

Szukaj i rezerwuj

śr., 28 lut 2024
czw., 29 lut 2024
Potrzebna pomoc