Seatruck Performance

Nowy okręt na trasie Heysham <> Warrenpoint z Seatruck

Seatruck ogłasza włączenie do serwisu nowego okrętu na trasie Heysham <> Warrenpoint: „Seatruck Performance”. Jest to jeden z dwóch okrętów FSG mających zastąpić obecne okręty klasy P. Drugi statek z nowej serii, „Seatruck Precision” zostanie włączony do serwisu w kolejny weekend.

Seatruck oferuje w tej chwili 78 przepraw tygodniowo na 3 trasach.

FAQ

Jakie nowe okręty zostaną włączone na trasie do i z Warrenpoint?

„Seatruck Precision” oraz „Seatruck Performance” zostaną włączone do serwisu, są to nowe okręty zbudowane w Niemczech w 2012 roku. Zostały zaprojektowane specjalnie dla tras do i z Warrenpoint. Wcześniej zostały wynajęte innemu operatorowi.

O ile większe są nowe okręty?

Seria okrętów FSG zapewni miejsce dla dodatkowych 30 pojazdów ze względu ma innowacyjną konstrukcję czterech pokładów. Długość okrętów będzie taka sama jak w wersji P, natomiast są one bardziej przyjazne środowisku.

Jaki będzie rozkład przepraw?

Nowe okręty będą oferowały połączenia według obecnego rozkładu.

Czy nowe okręty mogą zabrać wysokie naczepy?

8 okrętów Seatruck zostało zbudowanych specjalnie na potrzeby Morza Irlandzkiego i mogą zabrać naczepy każdej wysokości, bez ryzyka ich uszkodzenia.

Czy nowe okręty mogą transportować pojazdy z kierowcami?

Wszystkie okręty Seatruck mogą zabierać do 12 kierowców podczas jednej przeprawy.

Przeważnie korzystam z przeprawy z Cairnryan razem z kierowcą, jakie są zalety korzystania z serwisu Seatruck Warrenpoint – Heysham i przeprawiać sam pojazd, bez kierowcy?

Większość klientów, które wybierają tę opcję zauważyło, że zmniejsza to ilość przejechanych kilometrów dla kierowcy, sprawia, że kierowcy są bardziej wydajni. Seatruck posiada wyspecjalizowaną obsługę, przeszkoloną do przeprawiania pojazdów bez kierowców.

Czy kiedykolwiek będzie bezpośrednie połączenie z drogi Belfast-Dublin do Warrenpoint przez Newry?

Z tego co wiemy, droga Newry Southern Relief będzie zbudowana, współpracujemy z lokalnymi władzami by stało się to jak najszybciej.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Seatruck. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

06 Wrzesień 2018

Szukaj i rezerwuj

pt., 12 kwi 2024
sob., 13 kwi 2024
Potrzebna pomoc