freightlink przeprawy promowe w całej Europie

Dlaczego warto rezerwować z Freightlink – Twoim Promowym Doradcą Cargo?

We Freightlink jesteśmy dumni z tego, czym się zajmujemy i co możemy Państwu zaoferować.

Dzięki Państwa opiniom i recenzjom, wiemy, że nasz poziom obsługi Klienta jest na bardzo wysokim poziomie (na podstawie wyników z lutego, Satysfakcja Klientów – Net Promoter Score - sięgała 90%).

We Freightlink pracujemy dla Państwa, by mieć pewność, że rezerwując z nami, zawsze będziecie w odpowiednim miejscu, na czas. Poniżej przedstawiamy kilka powodów, dlaczego warto rezerwować z Freightlink – Twoim Promowym Doradcą Cargo.

Mówimy w Twoim języku

W naszym nowoczesnym biurze pracują oddane osoby z całej Europy. Rozumiemy, że każdy klient jest inny, a każdy transport ma inne wymagania. Jakkolwiek rezerwujesz z Freightlink, czy to przez stronę internetową, aplikację, pisząc lub dzwoniąc do nas - jesteśmy w stanie dopasować nasz serwis do Twoich potrzeb – mówiąc w Twoim języku.

Rozumiemy Twoją pracę

Przez ponad 15 lat, od kiedy jesteśmy na rynku zgromadziliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie, rozumiejąc Państwa pracę i rezerwując nawet najbardziej wymagające trasy.

Doświadczenie i skuteczność w działaniu

Jesteśmy największym, autoryzowanym agentem przepraw promowych w Europie. W swojej ofercie mamy ponad 550 tras, dostępnych z ponad 40 operatorami, co czyni nas najlepszymi w tej dziedzinie. Z nami zawsze znajdziesz alternatywną trasę dopasowaną do Twoich potrzeb i wymagań.

Zaawansowana Technologia

Naszą wizytówką jest zbudowany dla klienta, unikalny system, połączony bezpośrednio z kilkoma największymi operatorami. To właśnie on umożliwia szybką rezerwację, a samo potwierdzenie otrzymują Państwo w ciągu kilku chwil. Dzięki temu zaoszczędzamy Wam zarówno czas, jak i pieniądze. Niezależnie od tego ile przepraw miesięcznie rezerwujesz, zawsze możesz na nas liczyć. Nasza strona dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ostatnio opublikowaliśmy również nową aplikację do pobrania na Apple iOS oraz Android, dzięki której możesz rezerwować o każdej porze i z każdego miejsca na Ziemi.

Indywidualne podejście do Każdego

Przez kilka ostatnich lat rezerwowaliśmy już wszystko: od pojazdów Formuły 1, poprzez elementy sceniczne na koncert Rihanny, aż po żywy inwentarz. Nie ważne co i gdzie przewozisz, we Freightlink możemy Ci pomóc. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta już dziś, by omówić swoje wymagania i dostępne opcje. Pozwól nam się tym zająć za Ciebie.

Najlepsze Biuro Obsługi Klienta na rynku

Jesteśmy tutaj po to, żeby Ci pomóc. Dzięki szerokiej wiedzy na temat przepraw promowych, potrafimy znajleźć najlepsze połączenia promowe, w najlepszej cenie. Dlaczego szukać dalej, skoro dedykowani opiekunowie Konta Klienta są tutaj po to, by Ci pomóc?

Współpraca z Freightlink

Chciałbyś omówić zapotrzebowanie Twojej firmy na przeprawy promowe? Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie dopasowane specjalnie dla Ciebie.

27 Marzec 2017

Szukaj i rezerwuj

pt., 1 gru 2023
sob., 2 gru 2023
Potrzebna pomoc