Stena Line high visibility vest

Aktualizacja Stena Line - Odzież o wysokiej widoczności na promach i w portach

Zauważyliśmy wzrost liczby kierowców przewożących towar, którzy nie nosili odzieży ani kurtek o wysokiej widoczności na naszych terminalach i statkach.

Dla Stena Line bezpieczeństwo ma najwyższy priorytet zarówno jeśli chodzi o naszych pracowników, jak i wszystkich odwiedzających nasze lokalizacje i statki. Ponieważ chcemy, aby wszyscy byli bardzo dobrze widoczni, rozpoczynamy kampanię, aby upewnić się, że wszyscy kierowcy ładunków przestrzegają minimalnych standardów wysokiej widoczności.

W praktyce kierowcy ładunków będą musieli sprostać surowemu egzekwowaniu przepisów zarówno na nabrzeżu, jak i na pokładzie. Rozwieszone zostaną plakaty podkreślające potrzebę noszenia odzieży o wysokiej widoczności i poinstruujemy wszystkich naszych pracowników terminalu i statków, aby informowali kierowców, gdy nie przestrzegają minimalnych standardów.

Począwszy od 1 lutego 2020 r. w Hoek van Holland każdy kierowca, który nie ma na sobie przynajmniej kurtki o wysokiej widoczności, otrzyma żółtą kartkę, przekazaną im przez naszych pracowników. Jest to przypomnienie, podobnie jak w grze sportowej, że takie zachowanie jest nie do przyjęcia dla Stena Line.

Poinformuj wszystkich kierowców, że muszą mieć ubraną odzież o wysokiej widoczności podczas odprawy, na terminalu i na pokładzie. Krótko mówiąc, dobra widoczność wszystkich kierowców - od odprawy po kabinę.

Stena Line Netherlands

20 Styczeń 2020

Szukaj i rezerwuj

śr., 28 lut 2024
czw., 29 lut 2024
Potrzebna pomoc