Stena Freight Friends

Aktualizacja Stena Line — Ulepszenia dla kierowców

Kierowcy towarowi to nasi najczęstsi podróżnicy, dlatego chcemy, aby zawsze czuli się jak u siebie w domu. Naszym celem jest zapewnienie najlepszych wrażeń od przybycia do terminalu, przez wejście na pokład, w tranzycie i opuszczeniu miejsca docelowego.

Ulepszenia są zawsze dużą częścią naszej strategii posuwania się naprzód. Z myślą o kliencie wciąż rozwijamy wszystko, co mamy do zaoferowania. Od listopada 2022 r. prowadzimy ankietę, w której pytamy naszych kierowców towarowych o wrażenia z naszych usług na pokładzie i w naszych terminalach. Cieszymy się, że do tej pory otrzymaliśmy ponad 1800 odpowiedzi z opiniami, które pomogą nam zaplanować nasze ulepszenia.

Dzięki poradom, które otrzymaliśmy, jednymi z najbardziej priorytetowych projektów będą menu posilkow w poczekalniach kierowców towarowych. Podstawowe menu zostanie wdrożone w całej naszej flocie z dodatkowym wyborem lokalnych i sezonowych wyborów, które często się zmieniają. Kolejnym projektem jest nasz nowy system „Smart Gate” w naszych portach; opracowany w celu uproszczenia procesu odprawy. Ponadto planujemy wdrożenie nowych funkcjonalności w aplikacji Freight Driver.

Jednym z naszych największych projektów jest Freight Friends- hub z informacjami i ofertami specjalnymi dla wszystkich kierowców towarowych. Jako Freight Friend, każdy kierowca może korzystać z wielu korzyści, które sprawią, że każda wizyta będzie tak prosta i relaksująca, jak to tylko możliwe. Niektóre z korzyści obejmują wstęp do salonu Freight Drivers Lounge, zniżki w naszych sklepach na pokładzie, bezpłatny kupon na posiłek oraz specjalne zaplecze higieniczne. Oferty i korzyści są stale aktualizowane, a aby zapewnić aktualność informacji, wysyłamy e-maile z nowościami i informacjami do wszystkich przyjaciół frachtu.

Jesteś kierowcą towarowym?

Trafiłeś we właściwe miejsce. Chcemy, aby Twoja podróż z nami była jak najbardziej płynna i przyjemna. Jako przyjaciel frachtu na pokładzie statku Stena Line masz dostęp do wielu korzyści, dzięki którym Twoja podróż będzie maksymalnie relaksująca.

Nasze korzyści obejmują:

  • Dedykowany salon
  • Darmowy posiłek
  • 20% zniżki w naszym sklepie pokładowym
  • Aplikacja dla kierowców ułatwiająca śledzenie i rezerwacje
  • Kabiny do spania
  • Dedykowane WC i prysznice
  • Udogodnienia do prania odzieży (dostępne na niektórych trasach)
  • Miesięczny newsletter z ekskluzywną ofertą i innymi aktualnymi tematami

DOŁĄCZ DO Stena Freight Friends

StenaLine

14 Kwiecień 2023

Szukaj i rezerwuj

wt., 27 lut 2024
śr., 28 lut 2024
Potrzebna pomoc