P&O Ferries logo

Aktualizacja P&O Ferries – zamknięcie połączenia Liverpool ⇄ Dublin

Z wielkim żalem musimy ogłosić zamiar zamknięcia połączenia Liverpool–Dublin pod koniec tego roku. Na początku tego roku właściciel naszej lokalizacji w Liverpoolu, Peel Ports, poinformował nas, że nasze obecne miejsce do cumowania nie będzie już dla nas dostępne po zakończeniu 2023 roku.

Od tego czasu wykorzystaliśmy każdą możliwą opcję, aby utrzymać nasze usługi na trasie Liverpool – Dublin. Niestety, pomimo naszych wysiłków w celu znalezienia rozwiązania, nie zaproponowano ani nie znaleziono żadnej odpowiedniej alternatywy, która umożliwiłaby nam utrzymanie obecnej usługi do 2024 r.

P&O Ferries rozpoczyna obecnie proces konsultacji z pracownikami, których dotyczy planowane zamknięcie tej usługi.Pracowaliśmy nad wprowadzeniem rozwiązań mających na celu wsparcie naszych klientów dotkniętych planowanym zamknięciem trasy poprzez umożliwienie dostępu do usług alternatywnych u innych operatorów.

P&O Ferries jest zaangażowana w obsługę klientów z Morza Irlandzkiego i zbadała wszystkie możliwości kontynuowania żeglugi na tej trasie. Szeroko zakrojone negocjacje z właścicielem naszej lokalizacji w Liverpoolu w sprawie przedłużenia naszej dzierżawy w porcie lub znalezienia alternatywnego miejsca dla naszej obsługi połączenia Liverpool – Dublin zakończyły się niepowodzeniem.

P&O Ferries specjalizuje się w oferowaniu niezawodnych i wydajnych usług oraz wyjątkowej obsługi naszym klientom na naszej rozległej siatce tras na morzach wokół Wielkiej Brytanii. Pozostajemy w pełni zaangażowani w obsługę klientów na naszej przeprawie przez Morze Irlandzkie pomiędzy naszymi portami w Larne i Cairnryan, gdzie niedawno świętowaliśmy 50. rocznicę naszej działalności, a także w naszej sieci w Wielkiej Brytanii.

Naszym zamiarem jest, aby w nadchodzących miesiącach Norbay i Norbank, które obecnie obsługują trasę Liverpool – Dublin, zostały przeniesione w inne miejsce naszej siatkówki połączeń.

Chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność klientom, którzy przyczynili się do sukcesu naszej trasy Liverpool–Dublin i nie możemy się doczekać, aby w dalszym ciągu zapewniać Państwu wyjątkową obsługę na naszej siatce połączeń promowych.

P&O Ferries


Alternatywne trasy Dublin-Liverpool znajdziesz tutaj.

22 Sierpień 2023

Szukaj i rezerwuj

śr., 28 lut 2024
czw., 29 lut 2024
Potrzebna pomoc