Stena Line

Aktualizacja linii Stena - irlandzkie porty morskie: wprowadzenie opłat za parkowanie i transport naczep na pokład

W ostatnich miesiącach poziom ruchu w naszych portach i terminalach wzrósł, głównie z powodu pozostawienia naczep na parkingach przez dłuższy czas. Niestety problem narósł do sytuacji, w której narażamy się na ryzyko operacyjne we wszystkich terminalach portowych, co powoduje poważne problemy podczas załadunku i rozładunku statków.

Ze względu na częstotliwość naszych przepraw, musimy pracować w krótkich ramach czasowych, co wymaga szybkich zmian statków. Terminale portowe mają wystarczającą pojemność, aby ułatwić załadunek / rozładunek naszych statków, ale często terminal zostaje zablokowany z powodu liczby przyczep pozostawionych na miejscu, czasem nawet na kilka tygodni.

W związku z tym postanowiliśmy wprowadzić codzienne opłaty za parkowanie naczep oraz, w razie potrzeby, opłaty transportowe na/z pokładu, które będą nakładane na operatorów pozostawiających przyczepy na miejscu przez ponad 3 dni. Opłaty te wejdą w życie z dniem 1 lipca 2020 r.

Niniejszy list ma na celu poinformować Cię z wyprzedzeniem o wprowadzeniu opłat parkingowych, abyś miał wystarczająco dużo czasu na zorganizowanie przyszłych przepraw. Głównym celem jest zapewnienie niezwłocznego zebrania wszystkich jednostek pozostawionych w portach, w celu poprawy wydajności operacji portowych oraz bezpieczeństwa zarówno personelu portowego, jak i kierowców odwiedzających.

Stena Line

Official Press Release, Charges and Terms & Conditions (PDF)

Port Quay Storage Charges

01 Czerwiec 2020

Szukaj i rezerwuj

czw., 30 lis 2023
pt., 1 gru 2023
Potrzebna pomoc