Flexi Ticket - Bilet Flex

flexi ticketWiemy, że twoje plany dotyczące podróży promem mogą się zmienić w mgnieniu oka z powodu opóźnień, zmian w szczegółach zlecenia itp. Dodając nasz Flexi Ticket, możesz cieszyć się elastycznością i spokojem, ponieważ możesz dokonać zmian w swojej rezerwacji bez dodatkowych opłat*.

Co się stanie, jeśli...?

cancel my ferry booking

będę chciał anulować moją rezerwację promu?

Brak Flexi TicketFlexi Ticket
Będziesz uprawniony do zwrotu kosztów biletu promowego z zastrzeżeniem opłaty za anulowanie w wysokości £30 / €35 na żądanie. Wszelkie opłaty za późne anulowanie rezerwacji od operatora promowego będą naliczane dodatkowo. W niektórych przypadkach może to stanowić nawet 100% opłaty początkowej.

Otrzymasz pełny zwrot kosztów biletu promowego minus wszelkie opłaty za anulowanie rezerwacji od armatora. W niektórych przypadkach może to stanowić nawet 100% opłaty początkowej.

don't turn up for ferry sailing

nie pojawię się na przeprawę promową.

Brak Flexi TicketFlexi Ticket
Przeprawa zostanie obciążona pełną kwotą

Otrzymasz pełny zwrot kosztów biletu promowego minus wszelkie opłaty za niestawienie się od armatora. W niektórych przypadkach może to stanowić nawet 100% opłaty początkowej.

change my ferry booking

chcę zmienić kilka szczegółów dotyczących mojej rezerwacji promu

Brak Flexi TicketFlexi Ticket
Opłata administracyjna w wysokości £20 / €25 będzie pobierana za każdą zmianę. Jest to dodatkowa opłata oprócz jakiegokolwiek wzrostu ceny biletu promowego spowodowanego tą zmianą. Płatne zmiany obejmują, ale nie są ograniczone do:
 • Szczegóły pojazdu (w tym typ i długość, ale z wyłączeniem tylko numeru rejestracyjnego)
 • Datę lub godzinę wypłynięcia (na trasach bez biletów otwartych)
 • Trasę lub operatora
 • Zmianę danych pasażera

Wszystkie zmiany są bezpłatne - z zastrzeżeniem ewentualnych podwyżek kosztów biletu promowego. Zmiany obejmują:

 • Szczegóły pojazdu
 • Datę lub godzinę wypłynięcia
 • Trasę lub operatora
 • Zmianę danych pasażera

*Warunki korzystania z Flexi Ticket - Bilet Flexi

 1. Opłata za Flexi Ticket wynosi 5 GBP / 6 EUR za każdą przeprawę.
 2. Bilety Flexi są dostępne u wszystkich operatorów, z wyjątkiem Eurotunnel VP (Vans on Passenger), który nie podlega zmianie.
 3. W przypadku, gdy operator pobiera opłaty za niestawienie się lub późne anulowanie, nadal będziesz zobowiązany do ich uiszczenia w przypadku niestawienia się na zarezerwowane przeprawy lub późnego anulowania (zgodnie z warunkami operatora), nawet jeśli zakupiony został Flexi Ticket. Koszt opłaty za niestawienie się lub późne anulowanie zostanie odliczony od kwoty zwrotu. Zobacz opłaty za niestawienie się i późne anulowanie.
 4. Biletów Flexi nie można dodawać po zakupie.
 5. Bilety Flexi nie podlegają zwrotowi.
 6. Wszelkie przeprawy, które zostały odwołane z przyczyn niezależnych od klienta, będą podlegały pełnemu zwrotowi kosztów, nawet jeśli Flexi Ticket nie został zakupiony.
 7. Opłaty za zmiany w bilecie Flexi nie będą pobierane za przeprawy, które zostały zmienione z przyczyn niezależnych od klienta.
 8. Pasażer nadal będzie zobowiązany do uiszczenia wszelkich opłat związanych ze zmianą rezerwacji - na przykład, jeśli zdecyduje się na droższy rejs, nadal będzie musiał ponieść dodatkowe koszty.
 9. Jeśli zmienisz rezerwację na tańszą, a nie zapłaciłeś za Flexi-ticket, nie obciążymy Cię żadnymi dodatkowymi kosztami niż koszt pierwotnej rezerwacji, pod warunkiem, że będzie to pierwsza i/lub jedyna zmiana.
 10. Bilety Flexi są ważne do czasu wypłynięcia.
 11. Nie ma możliwości zatrzymania pieniędzy na poczet przyszłych rezerwacji

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego Flexi Ticket, porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta.

* Uaktualnione 01/11/2022