Poleć znajomego - możesz otrzymać kartę podarunkową o wartości 30 EUR

refer a friend

Jak to działa?

  1. Przekaż swojemu menedżerowi konta dane kontaktowe znajomego (nie martw się, wykorzystamy te informacje tylko do obsługi polecenia - nie do wysyłania e-maili marketingowych).
  2. Członek naszego zespołu skontaktuje się z Twoim znajomym, aby sprawdzić, czy ma on jakiekolwiek wymagania związane z podróżą promem lub tunelem.
  3. Gdy Twój znajomy dokona pierwszej, nowej rezerwacji i zrealizuje ją, możesz otrzymać w podziękowaniu kartę podarunkową o wartości 30 EUR.

Pamiętaj, że im więcej znajomych polecisz, tym więcej kart podarunkowych możesz otrzymać.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE SWOIM MENEDŻEREM KONTA

marcin pl account manager

ZASADY I WARUNKI

Kwalifikowalność: Polecający muszą być obecnymi klientami Freightlink. Polecony znajomy nie może być istniejącym klientem. Freightlink zastrzega sobie prawo do weryfikacji polecającego i poleconego znajomego oraz zażądania dowodu kwalifikowalności. Nagroda jest przyznawana według uznania Twojego menedżera konta.

Anulowanie: Jeśli rezerwacja Freightlink zostanie następnie anulowana, spowoduje to anulowanie nagrody Polecającego.

Nagrody wielokrotne: Nagrody będą się kumulować, więc jeśli do Freightlink trafi wiele kwalifikujących się poleceń, polecający otrzyma wielokrotne nagrody.

Realizacja: Nagrody zostaną dostarczone polecającemu drogą elektroniczną po tym, jak polecony znajomy dokona rezerwacji i zrealizuje ją za pośrednictwem Freightlink. Jeśli nie wystąpią nieoczekiwane problemy lub opóźnienia, dostarczenie nagrody Polecającemu może potrwać do 30 dni od rejestracji Poleconego Przyjaciela.