Frejus Tunnel Closing Temporarily

Zamknięcie tunelu Fréjus - od 26 do 29 stycznia 2024 r.

Aby zmaksymalizować wydajność i przepustowość, tunel Fréjus zostanie zamknięty w ten weekend na kilka dni między 22:00 w piątek 26 stycznia a 06:00 w poniedziałek 29 stycznia.

Aby zminimalizować zakłócenia w planach transportowych, niezbędne jest zaplanowanie alternatywnej trasy podróży. Freightlink oferuje doskonałe stawki za alternatywne trasy dostosowane do potrzeb Twojej firmy.

Trasy alternatywne

RAlpin

Niemcy ⇄ Włochy w zaledwie 11 godzin

Transportując towary między Niemcami a Włochami pociągiem RAlpin "Rolling Highway", możesz zminimalizować zużycie pojazdu, jednocześnie zmniejszając koszty paliwa, co pozwoli Twojej firmie zaoszczędzić pieniądze.

Mniejsze zużycie + niższe koszty paliwa = więcej pieniędzy dla Twojej firmy i mniejsza emisja CO2!

Zarezerwuj bilety RAlpin tutaj.

Mont Blanc

Najwyższa góra w Alpach i świetna alternatywa dla Fréjus

Dla transportu między Włochami a Francją w zaledwie 20 minut, Mont Blanc jest doskonałą opcją dla firm. 7-dniowe bilety otwarte i możliwość przewozu towarów niebezpiecznych oznaczają, że transport ładunków z punktu A do punktu B jest łatwiejszy niż kiedykolwiek.

(Należy pamiętać, że podobnie jak tunel Frejus, Mont Blanc akceptuje tylko przegubowe ciężarówki Euro5 i Euro6 o długości od 16,5 do 18 metrów).

Zarezerwuj bilety tutaj.

Dlaczego tunel Fréjus jest tymczasowo zamknięty?

Tunel Fréjus stanowi ważne połączenie towarowe między Francją a Włochami. Aby zwiększyć maksymalną przepustowość o 5,1% poprzez rozbudowę i przeprowadzić niezbędne prace konserwacyjne, tunel zmienił swoje usługi w 2024 r. - w tym zamknięcie w weekend 26 stycznia.

Obecnie tunel Fréjus podlega ruchowi naprzemiennemu codziennie między 22:30 a 04:30, aby umożliwić kontynuowanie tych prac konserwacyjnych.

Istniejące wcześniej środki, które obowiązują od pierwszego stycznia 2024 r., pozostaną do 4 lutego 2024 r.

Będziemy informować na bieżąco, gdy dowiemy się więcej. Aby otrzymywać aktualizacje bezpośrednio na skrzynkę odbiorczą, zapisz się do naszego newslettera.

24 Styczeń 2024

Szukaj i rezerwuj

śr., 28 lut 2024
czw., 29 lut 2024
Potrzebna pomoc