Freightlink at Transport Logistic gallery

Transport logistic 2023- innowacje, postęp, nowoczesne technologie

Największa liczba międzynarodowych wystawców w historii.

Ponad 75 000 odwiedzających z ponad 120 krajów, 2320 wystawców z 67 krajów… tegoroczny Transport Logistic w Monachium zdecydowanie można nazwać hitem w branży.

Spośród 2320 wystawców, 1390 przyjechało z zagranicy. W pierwszej dziesiątce krajów wystawców po Niemczech znalazły się Holandia, Włochy, Belgia, Francja, Austria, Chiny, Turcja, Hiszpania, Polska i Wielka Brytania- i właśnie z Wielkiej Brytani przyjechaliśmy także i my.

Przywództwo tematyczne

To, co widzieliśmy i czego doświadczyliśmy tutaj pod względem pomysłów i technologii, jest naprawdę wyjątkowe. Wyraźnie widać, że branża dostarcza wielkiej inspiracji w tych trudnych czasach. Ludzie chcą, aby sprawy posuwały się do przodu i aby wspólnie rozwiązywać bieżące problemy. Podsumowując: nic nie dzieje się bez logistyki.

Federalny Minister Transportu i Infrastruktury Cyfrowej, dr Volker Wissing, również był pod wrażeniem: „To, co tu widzicie, po raz kolejny pokazuje, że branża transportowa i logistyczna jest w czołówce, jeśli chodzi o innowacje, postęp i nowoczesne technologie. Podczas tych targów staje się szczególnie jasne, że cele klimatyczne to nie tylko miłe słowa, ale raczej to, że branża traktuje je bardzo poważnie. Widać to wszędzie, gdzie nie spojrzysz, na każdym stoisku”.

Dziękujemy wszystkim, z którymi mielismy okazję się zobaczyć podczas tego świetnego wydarzenia.

Następny przystanek?

Multimodal NEC Birmingham, 13-15 czerwca 2023.

Koniecznie chodźcie się przywitać, oraz aby zasięgnąć opinii naszych ekspertów.

Niezależnie o tego, czy jesteście częścią dużej czy małej firmy, pomożemy Wam znaleźć optymalne i dostosowane do Waszych potrzeb połączenia promowe.

24 Maj 2023

Szukaj i rezerwuj

śr., 28 lut 2024
czw., 29 lut 2024
Potrzebna pomoc