Stena Line Ebba ferry

Nowoczesna Stena Ebba rozpocznie rejsy na Morzu Bałtyckim na początku 2023.

Stena Line stale modernizuje swoją flotę promów- nowe statki należą do najbardziej zaawansowanych i energooszczędnych promów RoPax.

Nowy E-Flexer Stena Ebba oraz jej siostrzany statek Stena Estelle to największe promy tej klasy, jakie kiedykolwiek zbudowano. Pierwszy rejs statku planowany jest na 2 stycznia 2023 roku z Gdyni. Warto wspomnieć, że Stena Ebba została zaprojektowana pod kątem wydajności jak również możliwości dostosowania do paliw alternatywnych. Nowe promy zawierają kilka nowoczesnych technologii ograniczających emisję dwutlenku węgla.

Nowe Perspektywy dla Bałtyku

Dzięki wyjątkowym rozmiarom (do 1200 osób i do 3600 metrów ładunków cargo) Statki Ebba i Estelle otwierają nowe perspektywy wzmocnienia znaczenia tego węzła komunikacyjnego na arenie międzynarodowej, oraz na dalszy rozwój handlu po obu stronach Morza Bałtyckiego.

Aż 263 kabiny na statku pomogą zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na przewozy pasażerskie między Polską a Szwecją, na trasie Gdynia-Karlskrona. Wyposażenie ma na celu zapewnić najwyższej jakości obsługę klienta- zarówno jednostek z kierowcą towarzyszącym, jak i wszelkich jednostek samoobsługowych.

Informacje o Stena Ebba:

Trasa: Karlskrona – Gdynia

Zbudowany/przebudowany- 2022

Długość- 240m

Szerokość- 28m

Pojemność- 1200 pasażerów

Kabiny- 263

Proste i szybkie bookowanie z Freghtlink:

Te, jak i inne trasy bez problemu zarezerwujesz z nami w naszym systemie rezerwacji.

Wolisz posługiwać się aplikacją? Pobierz i zarezerwuj bilety dzięki naszej Aplikacji Freightlink.

Natomiast jeśli chciałbyś skorzystać z usług/pomocy ekspertów, znajdziesz nas tutaj.

14 Grudzień 2022

Szukaj i rezerwuj

pt., 12 kwi 2024
sob., 13 kwi 2024
Potrzebna pomoc