Tallink MyStar ferry

''Najjaśniejsza gwiazda nad Bałtykiem'' ma ''zalśnić'' na morzu już w połowie grudnia 2022

MyStar, najnowszy, najbardziej innowacyjny i zaawansowany technologicznie prom wahadłowy firmy Tallink czerpie inspirację z Morza Bałtyckiego.

Będzie on działać na trasie Tallin-Helsinki od 13 grudnia 2022 r.

Nowoczesność przyjazna środowisku

W wystroju wnętrz statku zastosowano trwałe materiały i rozwiązania przyjazne dla środowiska. MyStar jest przestronny, wygodny i przyszłościowy, a podróż klienta na pokładzie została zaprojektowana tak, aby była jak najwygodniejsza i bezproblemowa. Tallink obiecuje, że podróż z MyStar zapewnia doskonałą równowagę między doświadczeniami zakupowymi, niezrównanymi widokami, sprytnie zaprojektowaną przestrzenią publiczną i niezapomnianymi doznaniami kulinarnymi.Rozwiązania w zakresie aranżacji wnętrz pozwalają przy każdej okazji oglądać niekończące się widoki na morze na zewnątrz. Restauracje, kawiarnie i miejsca do siedzenia są zachęcające i dostosowane do potrzeb zarówno osób podróżujących służbowo, jak i wczasowiczów podróżujących z rodzinami. Naszą uwagę niewątpliwie przyciąga Garden (Ogród). Tutaj można być jeszcze bliżej morza, spędzając czas na świeżym powietrzu. Garden znajduje się na 9 pokładzie, na rufie statku, z wejściem od strony do Sea Pubu.

Komfort dla podróżujących służbowo

Każdy pasażer MyStar będzie czuł się komfortowo i mile widziany na pokładzie.

Business Lounge to cicha, stylowa i pięknie zaprojektowana strefa dla pasażerów podróżujących służbowo.

To nowoczesne, przestronne biuro z ładnym widokiem na morze, w którym dobrze jest się skoncentrować i gdzie stworzono idealne warunki do oderwania się od pracy. Oprócz pierwszorzędnego Wi-Fi oferuje prasę, ciepłe i zimne dania oraz szeroki wybór napojów.

MYSTAR w liczbach:

Pasażerowie- 2800

Auta- 150

Pojazdy fracht- 250

Siedzenia- 300

Pokłady- 12

Kabiny- 47

Pokłady z kabinami- 1

Rezerwuj rejs z Freightlink

Te, jak i inne trasy bez problemu zarezerwujesz z nami w naszym systemie rezerwacji.

Wolisz posługiwać się aplikacją? Pobierz i zarezerwuj bilety dzięki naszej Aplikacji Freightlink.

Natomiast jeśli chciałbyś skorzystać z usług/pomocy ekspertów, znajdziesz nas tutaj. Jesteśmy dostępni codziennie, do późnych godzin wieczornych.

12 Grudzień 2022

Szukaj i rezerwuj

śr., 28 lut 2024
czw., 29 lut 2024
Potrzebna pomoc