Freightlink team Christmas party 2022

Koniec Roku 2022 we Freightlink

Przepłynęliśmy przez ten rok z niemałym zapałem do pracy, pełni gotowości na nowe wyzwania, pewni, że kreatywna współpraca w naszym wielokulturowym zespole podoła wszelkim trudnościom.

Dziś posłusznie zdajemy raport, że 'Sir, Yes, Sir!'- rok 2022 należy do jak najbardziej pozytywnych, oraz w tym miejscu także podziękować Wam wszystkim za kolejny rok owocnej współpracy.


Nasz Rok

250+

Ilość 5*recenzji od naszych klientów w tym roku (łącznie zrecencowaliście nas 2142 razy!)

250,000+

tyle maili nasz zespół Obsługi Klienta odebrał od Was od stycznia 2022

20,000+

wiemy, że cenicie sobie wygodę- średnio tyle rezerwacji zostało wykonanych dzięki naszej Aplikacji Freightlink w tym roku

Ponadto

W listopadzie spotkaliśmy się z Wami w Polsce podczas targów Translogstica 2022 w Warszawie- wielkie dzięki za spotkania i rozmowy! Już planujemy i nie mozemy sie doczekac targów 2023.

Nasz team urósł w siłę- jest nas o 20 osób więcej niż w roku 2021. Nie konczymy jednak z rekrutacja- poniewaz nasza firma stale się rozrasta, wciąż szukamy nowych pracowników do różnych działów - może to będziesz Ty? Zobacz nasze najnowsze oferty pracy we Freightlink.

CustomsLink nasza siostrzana firma, pomogła tysiącom klientów w przejściu ze starej platformy celnej CHIEF na nową (CDS). Niezmiennie dumnie kontynuuje oferowanie niestandardowych rozwiązań dla małych, średnich i dużych firm.

Freightlink Reload wspiera klientów w Wielkiej Brytanii i UE w zakresie ich potrzeb spedycyjnych. W roku 2022 pomógł zorganizować transport na wystawę konferencji Partii Pracy (Labour Party). Poszerzył również swoją ofertę celną, może teraz pomagać klientom w transporcie ich towarów i jednocześnie sortować dokumenty celne.


Plany na przyszłość

Na horyzoncie już widać kolejny rok- życzymy Wam szerokich i spokojnych wód w roku 2023, i dziękujemy wszystkim naszym Klientom za współpracę w tym i poprzednich latach.

Mamy wiele ambitnych planów oraz ekscytujących projektów na rok 2023, które ulepsza nasz innowacyjny system, a co za tym idzie- jakość świadczonych usług, oraz Wasze zadowolenie z korzystania z Freightlink.

Czasy się zmieniają, a i nasz serwis zmienia się stale na lepsze tak, by sprostać Waszym potrzebom i nowym wymaganiom.

Kolejny rok nie będzie wyjątkiem.

15 Grudzień 2022

Szukaj i rezerwuj

śr., 28 lut 2024
czw., 29 lut 2024
Potrzebna pomoc