Seatruck Pace ferry at Brocklebank Docks, Liverpool

Freightlink odwiedza operatora Seatruck Ferries

Jako jeden z wiodących agentów sprzedaży biletów na przeprawy promowe dla pojazdów ciężarowych, mieliśmy możliwośćprzyjrzeć się z bliska jednemu z promów dokujących w Brocklebank Docks w Liverpoolu należących do operatora Seatruck Ferries.

Seatruck Ferries jest jedynym operatorem specjalizującym się w przewozie towarowym do Irlandii a także do Irlandii Północnej. Rok 2016 jest rokiem pełnym sukcesów dla Seatruck Ferries. Jako operator nieprzerwanie biją wszelkie rekordy i regularnie co miesiąc przewożą 30 tysięcy naczep po Morzu Irandzkim.

Jedną z rzeczy, którą zauważyliśmy w trakcie naszej wycieczki jest to,że statki typowo towarowe niekoniecznie wiążą sie z niskimi standardami na pokładzie. Tak na prawdę operator Seatruck Ferries ma najmłodszą flotę pływającą po Morzu Irlandzkim!

Po wejsciu po schodach z pomostu załadunkowego okrętu Seatruck Pace, spotkaliśmy się z kapitanem Alan Leech który oprowadził nas po różnych pokładach a także po mostku kapitańskim. Biorąc pod uwagę że okręt ten służy już 8 rok, jego stan w środku I na zewnątrz jest znakomity.

Nasze dodatkowe zdziwienie budzi fakt, że okręt towarowy Seatruck Pace oferuje standardy które spodziewalibyśmy się zobaczyć tylko na promie pasażerskim (z jedynym wyjątkiem, że brakuje kina i sklepu !). Zarówno kabiny jak i salon pasażerski na prawdę robią wrażenie widokiem na morze a także darmowym dostępem do internetu Wi-Fi w trakcie pobytu w porcie. W salonie pasażerowie dodatkowo mogą oglądać telewizję SKY a także zamówić szeroki wybór posiłków.

Właśnie wysoka jakość usług a także szeroka sieć połączeń oferowanych przez tego operatora jest główną przyczyną dlaczego Seatruck Ferries wyrobił sobie świetną markę a także znalazł niszę na rynku przewozowym dla samochodów osobowych oraz kempingowych.

Klienci promów pasażerskich a także towarowych mają dostęp do

  • dwóch ciepłych posiłków na każdą przeprawę
  • darmowej kabiny lub koji w kabinie
  • bezpłatnychnapoji
  • klarownej, zawierającej wszystkie opłaty dodatkowe polityki cenowej

W celu uzyskania więcej informacji dotyczących szybkich przepraw promowych dostępnych dla vanów atakże dla samochodów pasażerskich i kempingowychprosimy odwiedzić strone Seatruck Passenger. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy skontaktować się z biurem obsługi klientapod numerem telefonu +44 1772 851950.

27 Lipiec 2014

Szukaj i rezerwuj

pt., 12 kwi 2024
sob., 13 kwi 2024
Potrzebna pomoc