Eurotunnel Logo and Infographic Header

Dlaczego powinieneś zarezerwować bilet na przewóz ładunków przez Eurotunnel z Freightlink?

Eurotunnel Freight oferuje najszybszą, najbardziej opłacalną i wygodną metodę transportu ładunków pomiędzy Europą kontynentalną a UK (Zjednoczonym Królestwem Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej).

Klienci mogą również skorzystać z dodatkowych oszczędności w zakresie przestojów pojazdów i godzin pracy kierowców.

Dlaczego więc powinieneś zarezerwować bilety u nas?

1. Nasz serwis

Rezerwując bilety na Eurotunnel z Freightlink, możesz korzystać z wielu udogodnień.

Jednak jedną z głównych zalet, jakie możemy zaoferować naszym klientom jest nasza wiodąca w branży obsługa klienta. Dlatego też jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem Eurotunnelu.

  • Jesteśmy jednym z niewielu autoryzowanych europejskich przedstawicieli Eurotunnel Freight.
  • Eurotunnel Freight ma ścisłe kryteria dla uzyskania statusu "autoryzowanego" przedstawiciela handlowego. My spełniamy wszystkie wymagania!
  • Eurotunnel Freight traktuje sprzedaż biletów bardzo poważnie. Zamyka konta wszystkich nieautoryzowanych sprzedawców.
  • Nie dokonuj rezerwacji u podejrzanego "przedstawiciela". Może się okazać, że nie będzie ona ważna, gdy dotrzesz do terminalu w Folkestone lub Calais.
  • My zawsze działamy we właściwy sposób
  • 95% klientów poleca Freightlink!

Eurotunnel Le Shuttle Freight oferuje rygorystyczne kontrole i metody bezpieczeństwa, zapewniając kierowcom i ich ładunkom najwyższy poziom ochrony.

Niezależnie od tego, czy:

  • masz pytanie dotyczące załatwienia formalności związanych z przygotowaniem zabezpieczeń, dokumentacji i deklaracji celnych przed przyjazdem do Calais lub Folkestone
  • chcesz dowiedzieć się więcej o usługach Eurotunnel VP i VP Flexi (przeznaczonych specjalnie dla kierowców vanów)
  • lub po prostu potrzebujesz pomocy w dokonaniu rezerwacji...

Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji. Aby się z nami skontaktować, zadzwoń do jednego z naszych ekspertów już dziś pod numer +44 1772 851 940.

2. Cena

W Freightlink ogromną część naszej pracy stanowi zapewnienie wiodących w branży stawek, każdego dnia w roku. Niezależnie od tego, czy rezerwujesz jedną przeprawę dziennie, czy jedną rocznie, możemy pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze.

Dotyczy to również naszej oferty biletów Eurotunnel Le Shuttle Freight.

Rozumiemy również, że czasami okoliczności mogą ulec zmianie po dokonaniu rezerwacji.

Dlatego też możemy pomóc Ci w dokonaniu zmian w rezerwacji (takich jak zmiana na późniejszą przeprawę) bez obciążania Cię dodatkową opłatą.

3. Łatwość rezerwacji

Z Eurotunnelem Le Shuttle Freight odprawa jest szybka i prosta. A dzięki naszemu narzędziu do rezerwacji, organizacja biletów jest równie prosta.

W godzinach szczytu Eurotunnel Freight może obsługiwać nawet 7 pociągów na godzinę, a średni czas przejazdu wynosi zaledwie 35 minut. Z kolei kierowcy samochodów dostawczych, którzy chcą podróżować w ramach usług VP lub VP Flexi, mogą wybierać spośród nawet 4 pociągów na godzinę z gwarantowanym czasem odjazdu.

Wybór odpowiedniej dla siebie przeprawy jest łatwy z Freightlink.

W rzeczywistości, po pobraniu aplikacji Freightlink App, można ukończyć cały proces rezerwacji w kilka krótkich kliknięć (w zależności od wymogów rezerwacji).

Aby zarezerwować bilety z nami i korzystać z tych wszystkich udogodnień, zobacz naszą stronę rezerwacji biletów Eurotunnel lub skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów ds. rezerwacji Eurotunnel Le Shuttle Freight już dziś.

25 Sierpień 2022

Szukaj i rezerwuj

pon., 11 gru 2023
wt., 12 gru 2023
Potrzebna pomoc