Irish Sea route map

Aktualna sytuacja na Morzu Irlandzkim

Okręt Irish Ferries MV Ulysses jest obecnie wyłączony z użytku z powodu problemów technicznych. Powoduje to poważne zakłócenia wszystkich rejsów na Morzu Irlandzkim.

"Ulysses obecnie znajduje się w Belfaście, w suchym doku od 28 czerwca z powodu problemów technicznych. Oczekiwano, że śledztwo i naprawy statku potrwają nie dłużej niż 5 dni, jednak inżynierowie serwisu poinformowali nas, że problem jest poważniejszy, niż pierwotnie przewidywano, oczekują, że okręt nie będzie w użytku przez kolejny okres od 1 do 2 tygodni"

Najnowsze aktualizacje

W związku z tym, że obecnie zbliżamy się do okresu wakacyjnego, kiedy liczba pasażerów gwałtownie rośnie, maleje dramatycznie liczba dostępnych miejsc, fakt ten dotyczy wszystkich operatorów promowych.

Niestety operator Stena Line nie ma możliwości wysłania wszystkich pojazdów ciężarowych, jak i osobowych z Holyhead do Dublina. W przypadku rejsów o zwiększonym natężeniu ruchu większość rezerwacji znajduje się na liście oczekujących.

Alternatywne trasy, takie jak Pembroke - Rosslare, Fishguard - Rosslare i Liverpool – Dublin, również odnotowują ogromny wzrost zainteresowania. Na tej trasie liczba dostępnych miejsc jest również ograniczona.

Zaplanuj swoją podróż i pamiętaj, że wybrany czas przeprawy może nie być dostępny.

We Freightlink staramy się, aby nasi klienci byli na bieżąco ze wszystkimi informacjami dotyczącymi przepraw promowych oraz sytuacjach panujących w portach. Tam, gdzie to możliwe, organizujemy dodatkową przestrzeń dla istniejących i nowych rezerwacji.

13 Lipiec 2018

Szukaj i rezerwuj

wt., 27 lut 2024
śr., 28 lut 2024
Potrzebna pomoc