food

Aktualizacja P&O Ferries - Darmowe jedzenie dla kierowców ciężarówek w lutym (Dover - Calais)

Początek roku 2021 przyniósł wszystkim wiele zmian w związku z Brexitem, a ponieważ styczeń już prawie za nami, mamy kilka ekscytujących wiadomości, którymi chcemy się podzielić z naszymi kierowcami ciężarówek.

LUTY MIESIĄCEM DARMOWEGO JEDZENIA

Od poniedziałku 1 lutego oferujemy bezpłatne posiłki dla wszystkich kierowców ciężarówek podróżujących z nami między Dover a Calais podczas kursów poza szczytem przewozowym*. Tak, dobrze czytacie, oferujemy BEZPŁATNE posiłki dla wszystkich kierowców.

W menu znajdą się wszystkie ulubione potrawy naszych kierowców, w tym ryba z frytkami, gulasz wołowy i najważniejsze - śniadanie Full English Breakfast. Nasi kucharze są zajęci planowaniem listy pysznych opcji, abyśmy mogli zaskoczyć Ciebie lub Twoich kierowców różnorodnością gorących, smacznych i satysfakcjonujących posiłków, których oczekujesz, podróżując z nami.

JAK TO DZIAŁA?

Aby otrzymać DARMOWY posiłek, wystarczy podróżować z nami w lutym poza godzinami szczytu w następujących dniach i godzinach:

*Poniedziałek - Piątek
od 00:00 do 08:00

*Cały dzień w soboty i niedziele
zaczynając od 00:00 w piątek i kończąc o 08:00 w poniedziałek

Kiedy dotrzesz do kasy, po prostu pokaż swój bilet pokładowy członkowi naszego zespołu na pokładzie i ciesz się pysznym darmowym posiłkiem.

CZY WIESZ…?

Teraz, gdy Wielka Brytania opuściła Unię Europejską i powróciła strefa wolnocłowa, kierowcy dokonujący zakupów w naszych sklepach World Duty Free mogą zaoszczędzić do 50% w stosunku do cen brytyjskich na szerokiej gamie produktów alkoholowych i tytoniowych. Oprócz tej niesamowitej oferty, klienci towarowi mogą skorzystać z dodatkowego rabatu w wysokości 10% OFF (rabat nie dotyczy produktów Chanel, tytoniu, gazet i czasopism).

Mamy nadzieję, że będziemy mogli powitać Ciebie lub Twoich kierowców na pokładzie w lutym.

P&O Ferries

21 Styczeń 2021

Szukaj i rezerwuj

śr., 28 lut 2024
czw., 29 lut 2024
Potrzebna pomoc