Warrenpoint

Przeprawy promowe na Morzu Irlandzkim

Czy wiesz, że każdego dnia pomiędzy Wielką Brytanią, a Irlandią odbywa się ponad 70 przepraw promowych? Liczba przepraw wynika z ogromnego zapotrzebowania. Tony ładunków są regularnie przewożone między tymi krajami.

Irish Sea route mapPromy w nocy... promy w dzień

Bez względu na to gdzie potrzebujesz dostarczyć swój ładunek, Freightlink zapewni Ci optymalną trasę, dostosowaną do Twoich potrzeb. Mamy dostęp do wszystkich tras promowych na Morzu Irlandzkim i chętnie doradzimy, którą z nich najlepiej wybrać, nie ważne czy w dzień, czy w nocy.

Pewne miejsce?

„By zapewnić miejsce dla wszystkich pojazdów, codziennie na pokładach promów potrzebna jest przestrzeń wynosząca około 160 kilometrów.”

Freightlink podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Jeżeli na jednej trasie wszystkie miejsca są już zarezerwowane, możemy znaleźć miejsce z innym operatorem lub na innej trasie. Dzięki temu, że współpracujemy z ponad 40 operatorami, zawsze znajdziemy alternatywne rozwiązanie specjalnie dla Ciebie.

Zapraszamy do rezerwacji przepraw promowych na Morzu Irlandzkim z Freightlink. Na wielu trasach kabiny i posiłki dla kierowców są wliczone w cenę, a pojazdy z ładunkami niebezpiecznymi sa akceptowane. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, porozmawiaj z Biurem Obsługi Klienta.

18 Lipiec 2017

Szukaj i rezerwuj

pt., 12 kwi 2024
sob., 13 kwi 2024
Potrzebna pomoc