map showing Estonia flag

Promy z Estonii- przewodnik po trasach promowych na Morzu Bałtyckim

Morze Bałtyckie jest jednym z najbardziej ruchliwych obszarów żeglugi pasażerskiej na świecie. Kraje nadbałtyckich mają ze sobą dobrze rozwinięte połączenia promowe.

Poniżej przedstawiamy listę najpopularniejszych tras bałtyckich oferowanych przez Freightlink. Niezależnie od tego, z którego portu potrzebujesz wypłynąć, znajdziemy dla Ciebie odpowiednie opcje transportowe:

Istnieje sześć tras promowych łączących Estonię z Finlandią i Szwecją dla kurierów towarowych, ciężarowych i vanów.

Tallinn

Promy do Szwecji i Finlandii

Tallinn - Helsinki

Tallinn - Sztokholm

Port w Tallinie, biorąc pod uwagę pasażerów i transport cargo, należy do największych portów Morza Bałtyckiego. Pod nazwą „Port Tallinn” kryje się 5 portów zarządzanych przez ten w Tallinnie. Trzy z nich to porty przeładunkowe: Nabrzeże Muuga (leżące w Maardu, 13 km od centrum Tallinna), Nabrzeże Południowe Paldiski (40 km od Tallina) oraz Nabrzeże Paljassaare (mały port cargo kilka kilometrów od centrum miasta).

Dostępne są częste połączenia promowe do Finlandii – do Helsinek oraz do Mariehamn. Przeprawa trwa około 2 godziny. Możliwa jest też przeprawa do Szwecji, promy kursują do portu w Sztokholmie.

Rezerwuj prom z Talinu tutaj


Nie znalazłeś, czego szukasz?

Sprawdź naszą interaktywną mapę freightlink. Możesz dzięki niej łatwo znaleźć i wybrać interesujące Cię porty i sprawdzić istniejące trasy promowe.

Zapraszamy na stronę Najczęściej Zadawanych Pytań, do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta lub z Ekspertem ds Sprzedaży.

24 Październik 2023

Szukaj i rezerwuj

czw., 30 lis 2023
pt., 1 gru 2023
Potrzebna pomoc