BAF up

Podsumowanie opłaty paliwowej BAF - listopad 2019 r

Opłaty BAF / MARPOL wzrosły w tym miesiącu.

Przeprawy promem Stena Line są tańsze na niektórych trasach - na przykład trasy Heysham <> Belfast z pojazdami o długości 0–6 metrów cena zmniejszyła się z 13,22 do 12,63 GBP.
Linie DFDS LD podrożały jednak od 14,66 do 15,51 GBP w tym miesiącu na ich trasach Newhaven <> Dieppe. CLdN Cobelfret podtrzymuje ten trend, podnosząc opłaty na trasie Rotterdam <> Dublin z ceny z ubiegłego miesiąca wynoszącej 41,64 GBP do 48,62 GBPw tym miesiącu.

Pełną listę cen można znaleźć na naszej stronie aktualnych opłat BAF operatorów promowych. page.

BAF to dodatkowa opłata paliwowa stosowana przez niektórych operatorów w celu wsparcia finansowego ogromnych kosztów paliwa związanych z eksploatacją promu. Jest to dodatkowa opłata za rezerwację i jest ustalana co miesiąc przez operatorów w zależności od kosztów paliwa.
Ważne jest, aby zwrócić uwagę, że opłata ta nie jest unikalna dla Freightlink i jest nieuniknionym kosztem ustalonym przez operatora. Wszystkie rezerwacje będą obciążone dodatkową opłatą obowiązującą w czasie podróży, jeśli rezerwujesz podróż w ciągu bieżącego miesiąca, dla Twojej wygody ceny pokazane na naszej stronie zawierają wszelkie obowiązujące dopłaty paliwowe.
BAF mogą się znacznie różnić między operatorami i trasami, dłuższe przeprawy promowe spalają więcej paliwa, co zwykle powoduje wyższą dopłatę. Niektórzy operatorzy decydują o tej opłacie na podstawie procentu opłaty, podczas gdy inni naliczają opłatę za jednostkę, która może się różnić w zależności od wielkości pojazdu. Niektóre trasy stosują również opłatę MARPOL lub siarkową. Zasadniczo cena paliwa w czasie żeglugi decyduje o wysokości dopłaty i jest przyczyną zmiany ceny z miesiąca na miesiąc.

13 Listopad 2019

Szukaj i rezerwuj

sob., 9 gru 2023
ndz., 10 gru 2023
Potrzebna pomoc