Smartphone

Osiem przydatnych aplikacji na smartfona dla kierowców ciężarówek i vanów (2019)

W 2017 roku poprosiliśmy naszych kierowców ciężarówek w TruckNetUK o polecenie kilku przydatnych aplikacji. Oto zaktualizowana lista aplikacji, które naszym zdaniem również są nieocenione zarówno dla kierowców ciężarówek, jak i użytkowników dróg.

DFDS Freight Ferry AlertsDFDS Freight Ferry Alerts

Natychmiastowe powiadomienia w czasie rzeczywistym o rejsach DFDS na kanale La Manche dla kierowców frachtowych. Po prostu śledź interesujące cię rejsy, a otrzymasz powiadomienia push, kiedy będzie otwarta i zamknięta odprawa, czy rejs się opóźni i czy są jakiekolwiek inne informacje dotyczące twojego przejazdu.

Android | iOS

Bans for trucksBans for Trucks

Okresowe ograniczenia i zakazy dla samochodów ciężarowych w całej Europie, w tym zakazy tonażu pojazdów ciężarowych, przyczep i ADR. Okresowe i tymczasowe zakazy obejmujące lato, zimę i wakacje/święta.

Android

intruck

intruck to nowa aplikacja, która pozwala użytkownikom wyszukiwać i lokalizować postoje samochodów ciężarowych na terenie całego kraju, umożliwiając ci filtrowanie wyłącznie witryn SNAP, w których można sprawdzić dostępność w czasie rzeczywistym i łatwo dokonać rezerwacji, dzięki czemu zawsze masz gwarantowane miejsce.

Android | iOS

Seatruck Freight Ferry AlertsSeatruck Freight Ferry Alerts

Bądź na bieżąco, co do minuty z informacjami rejsowymi i powiadomieniami na promach Seatruck na Morzu Irlandzkim. Subskrybuj pełne trasy lub indywidualne rejsy.

Android | iOS

Doc Scanner

Zamiast skanować swoje dokumenty (arkusze czasu pracy, pokwitowania, listy kontrolne pojazdów) z powrotem w biurze, dzięki aplikacji Doc Scanner, kierowcy mogą skanować wszystko z użyciem aparatu w swoich smartfonach i udostępniać wiele formatów. Możesz także poprawić jakość i przekonwertować dokument na format PDF lub JPEG.

Android

OSevenOSeven

Idealna dla kierowców, którzy zawsze starają się doskonalić swoje umiejętności, OSeven jest idealna dla wszystkich użytkowników dróg. Korzystając z technologii GPS, aplikacja rejestruje ruch i prędkość, mobilność oraz poziom niebezpiecznej jazdy (np. przy ostrych przyspieszeniach i hamowaniu). Następnie zapewnia ogólny wynik, aby ocenić, jak dobrze korzystasz z drogi i jest idealna, aby pracodawcy mogli śledzić wyniki swoich kierowców. Umożliwienie udostępniania statystyk pomaga w utrzymaniu bezpieczeństwa na drogach i w ekonomicznej jeździe.

Android | iOS

Voice Text

Idealna dla zapracowanych kierowców, którzy nie mają Bluetooth, ale muszą bezpiecznie kontaktować się z innymi w drodze. Konwertuje mowę bezpośrednio na tekst i umożliwia wysyłanie wiadomości e-mail, SMS, Twitter lub Facebook. Odczytuje również komunikaty i umożliwia wykonywanie połączeń bez użycia rąk. Użytkownicy mogą także zapisywać przekonwertowane skrypty do późniejszego wykorzystania.

Android

CoPilot Truck GPSCoPilot (Navigation) for Truck Users

CoPilot oferuje szereg aplikacji dla różnych użytkowników pojazdów. Wyróżnia ją fakt, że działa całkowicie w trybie offline, nie wykorzystując żadnych danych, co pozwala na pełne używanie niej bez korzystania z Internetu. Rozpoznawanie głosu i zapisane trasy pozwalają w pełni spersonalizować aplikację.

Android | iOS

29 Styczeń 2019

Szukaj i rezerwuj

czw., 21 wrz 2023
pt., 22 wrz 2023
Potrzebna pomoc