Logistics Awards

Logistics UK: Freightlink na liście nominowanych do nagrody Biznes Roku 2023

Tuż przed naszymi 20. urodzinami zostaliśmy nominowani do nagrody Biznes Roku w dziedzinie wody w konkursie Logistics Awards 2023.

Nagrody Logistics Awards, wprowadzone w 2017 r., honorują wysiłki, zaangażowanie i osiągnięcia przedsiębiorstw z całej branży.

“...Te nagrody są naprawdę zwieńczeniem wszystkich osiągnięć branży na przestrzeni dwunastu miesięcy i stanowią wspaniałą okazję do oficjalnego uznania i świętowania. Jest to branżowe wydarzenie „Błękitnej Wstążki”, które z roku na rok rośnie w siłę, cieszące się uznaniem nie tylko w całym sektorze logistyki, ale także formalnie gromadzące członków rodziny królewskiej i ministrów wyższego szczebla.”

David Wells, dyrektor generalny Logistics UK

Nagrody te są bardzo konkurencyjne. Aby znaleźć się na krótkiej liście nominowanych, musieliśmy wykazać się wiodącą pozycją w branży.

Jak mówi nasz dyrektor, Alex McDonald:

“Pomimo burzliwego rynku w tym roku, nasza działalność prosperowała na wszystkich frontach. Jest to możliwe tylko dzięki ciągłemu wsparciu naszych dostawców, zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci, oraz niesamowitej pracy, którą nasz zespół wykonuje dzień po dniu.”

Oficjalna ceremonia wręczenia siódmych corocznych nagród logistycznych Logistics UK odbędzie się 7 grudnia w Park Plaza Westminster Bridge, gdzie zostaną ogłoszeni zwycięzcy we wszystkich 17 kategoriach.

Nasi klienci są w centrum wszystkiego, co robimy, dlatego jesteśmy podekscytowani faktem, że znaleźliśmy się na krótkiej liście do nagrody Przedsiębiorstwo Roku Wodnego Roku Logistics UK 2023. Gratulujemy wszystkim pozostałym nominowanym i dziękujemy firmie Logistics UK za to wyróżnienie!

Pełną listę nagród i finalistów znajdziesz tutaj.

Zarejestruj się na naszą listę mailingową, aby otrzymywać aktualizacje blogów i aktualności branżowe bezpośrednio do swojej skrzynki odbiorczej. Zrezygnuj z subskrypcji w dowolnym momencie.

29 Sierpień 2023

Szukaj i rezerwuj

śr., 28 lut 2024
czw., 29 lut 2024
Potrzebna pomoc