Eurotunnel New Vehicle Allocation Process

Eurotunnel wprowadza nowy proces rozmieszczania pojazdów

Eurotunnel dynamicznie się rozwija i planuje zwiększyć częstotliwość przejazdów pociągów do 8 na godzinę. W związku z tym operator zmienia proces rozmieszczania pojazdów. Nowe przepisy mają ułatwić oraz przyśpieszyć odprawę.

eurotunnel check inPodczas odprawy, kierowcy będą musieli potwierdzić, czy pojazd to chłodnia oraz że ładunkiem nie są tłuszcze zwierzęce oraz roślinne. Wówczas kierowcy otrzymają wydrukowaną literę „F” i będą musieli podążać odpowiednimi liniami do wyznaczonych pociągów. Bardzo ważne jest określenie z wyprzedzeniem odpowiedniej i bezpiecznej pozycji dla danego pojazdu, co w efekcie zaoszczędzi czas podczas rozmieszczania ich w pociągach.

Nowe oznakowania

Nowe oznakowania zostały zainstalowane na liniach prowadzących do odprawy. To umożliwi efektywne rozmieszczenie pojazdów w odpowiednich pociągach. Kierowcy będą musieli stosować się do instrukcji wydawanych przez obsługę portu.

„Do 2020, pociągi Eurotunnelu będą odjeżdżały co 8 minut w każdym kierunku. Naszym priorytetem teraz jest usprawnienie systemu oraz ułatwienie procedury odprawy.” Eurotunnel Freight

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

13 Czerwiec 2017

Szukaj i rezerwuj

pt., 12 kwi 2024
sob., 13 kwi 2024
Potrzebna pomoc