Ralpin

Co to jest usługa kolejowa RAlpin?

Znany również jako „Rolling Highway”, RAlpin to usługa kolejowa, która przewozi samochody ciężarowe między Novara (Włochy) a Freiburgiem (Niemcy).

Jako usługa RORO (Roll On, Roll Off) lub „Ro-La”, RAlpin transportuje Twoje pojazdy (i zawarte w nich towary) przez Szwajcarię i Alpy Szwajcarskie, aby dotrzeć do miejsca docelowego po obu stronach.

Czas podróży wynoszący zaledwie 11 godzin i 8 pociągów dziennie na dwie strony (czyli 16 kursów dziennie), RAlpin jest idealnym rozwiązaniem dla przesyłek, w których liczy się czas.

Podczas podróży kierowcy mogą cieszyć się bezpieczną podróżą wagonem pasażerskim.

(Uwaga – maksymalna dozwolona długość pojazdu to 18,60 m.)

Jedną z największych zalet Rolling Highway jest jej pozytywny wpływ na środowisko. Jako alternatywa dla pojazdów towarowych poruszających się pod lub przez same Alpy, pociąg RAlpin oszczędza rocznie około 30 000 ton CO2.

Ale w jaki sposób może ci się to przydać?

W jaki sposób transport towarów za pośrednictwem RAlpin pomoże mojej firmie?

Zmniejsz koszty paliwa

Krótszy czas spędzony na prowadzeniu oznacza mniejsze zużycie paliwa, co oznacza, że ​​możesz zaoszczędzić na kosztach paliwa.

Unikaj zwyczajów

Transportując towary między Niemcami a Włochami przez RAlpin „Rolling Highway”, możesz uniknąć szwajcarskich formalności celnych.

Mniejsze zużycie

Możesz zminimalizować zużycie swoich pojazdów i ciężarówek, zmniejszając liczbę mil spędzanych na drogach.

Dużo czasu na odpoczynek

Podczas gdy Twoje towary są w ruchu, Twoi kierowcy mogą skorzystać z zasłużonego odpoczynku.

Obejmuje towary niebezpieczne

Pojazdy przewożące towary niebezpieczne są równie mile widziane w pociągu RAlpin.

Zakaz jazdy w nocy? Nie ma problemu.

Szwajcarskie zakazy prowadzenia pojazdów w nocy i w weekendy mogą zakłócić transport Twoich towarów. Uniknij tej niedogodności, przewożąc swoje towary przez „Rolling Highway” RAlpin.

Dlaczego właśnie my?

Od naszej wiodącej w branży obsługi klienta po wyspecjalizowane zespoły zajmujące się ładunkami ponadnormatywnymi i sportami motorowymi — spędziliśmy dziesięciolecia na tworzeniu najlepszych rozwiązań do rezerwacji tuneli towarowych. Nasz zespół obsługi klienta jest dostępny 7 dni w tygodniu, aby pomóc Ci w procesie rezerwacji i wszelkich zmianach w Twojej rezerwacji.

Rezerwując u nas bilety RAlpin, możesz cieszyć się wszystkimi fantastycznymi korzyściami, jakie oferuje ta usługa i nie tylko.

Chcesz szybkiego i ekonomicznego transportu bez dokumentów tranzytowych? Zarezerwuj bilety tutaj.

06 Marzec 2023

Szukaj i rezerwuj

pt., 12 kwi 2024
sob., 13 kwi 2024
Potrzebna pomoc