Stena Line logo

Aktualizacja Stena Line: Smart Gate - VT1/VT2

Nasz system Smart Gate Vehicle Visit jest stale aktualizowany, tak aby zawierał jeszcze więcej przydatnych funkcji i z przyjemnością informujemy, że najnowszy update obejmuje system zdjęć wjazdu / wyjazdu. Umożliwi to naszym klientom sprawdzenie zdjęć wjazdu lub wyjazdu z terminalu ich jednostki bez opieki za pośrednictwem naszego cyfrowego interfejsu klienta frachtowego Freight Portal. Na dzień dzisiejszy Smart Gate jest wdrożony w Belfaście VT4, Dublinie, Rotterdamie i Karlskronie, a kilka kolejnych portów zostanie zainstalowanych w 2024 roku.

Ta nowa funkcja pomoże klientom ustalić, czy doszło do uszkodzenia jednostki przed wejściem do portu lub podczas podróży jednym z naszych statków.

Jest to funkcja oszczędzająca czas, która pomoże również zwiększyć jakość i wydajność.

Nie znasz jeszcze naszego systemu Smart Gate?

W takim razie odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji o tym, w których portach jest on dostępny i w jaki sposób Twoi kierowcy spędzają mniej czasu w terminalach dzięki płynniejszemu i wydajniejszemu procesowi odprawy, wychodzenia i odbierania jednostek. Kolejne terminale są stopniowo dodawane, w miarę kontynuacji wdrażania nowego systemu bram Smart Gate.

Stena Line

19 Wrzesień 2023

Szukaj i rezerwuj

pt., 1 gru 2023
sob., 2 gru 2023
Potrzebna pomoc