P&O Ferries logo

Aktualizacja P&O Ferries - Nowa trasa Londyn ⇄ Rotterdam od marca 2024 r.

P&O Ferries z przyjemnością ogłasza otwarcie nowej trasy frachtowej RoRo na Morzu Północnym, między Londynem (Tilbury 2) a Rotterdamem (Europoort), która rozpocznie się w marcu 2024 roku. Usługa ta uzupełni istniejącą trasę P&O Ferries z Zeebrugge do Londynu, a także wzmocni węzeł kolejowy w Rotterdamie.

Peter Hebblethwaite, dyrektor generalny P&O Ferries, powiedział:

"Otwarcie naszej nowej trasy między Londynem a Rotterdamem daje P&O Ferries unikalną sieć na Morzu Północnym. Mamy teraz pięć hubów: Hull, Teesport, Tilbury, Zeebrugge i Europoort, łączących północno-wschodnią i południowo-wschodnią Anglię z kontynentem.

"Zaoferujemy naszym klientom najwcześniejsze przybycie nad Tamizę z Rotterdamu, wraz z szybkim dostępem do M25 i terminalowych połączeń kolejowych.

"Otwarcie trasy Londyn - Rotterdam będzie kolejnym znaczącym krokiem w naszej transformacji biznesowej i przyczyni się do dalszego rozwoju kompleksowych usług logistycznych oferowanych przez naszą spółkę macierzystą, DP World".

Trasa będzie obsługiwana przez istniejący statek P&O Ferries Norbank, który do niedawna obsługiwał Morze Irlandzkie, o pojemności 125 jednostek frachtowych. Statek będzie pływał w codziennym rozkładzie rejsów z godzinami rejsów zorientowanymi na klienta, w tym wczesnym przybyciem do Londynu, umożliwiając terminową dostawę lokalną.

P&O Ferries obsługuje połączenia na Morzu Północnym z trzech portów wschodniego wybrzeża Wielkiej Brytanii - Hull, Londynu i Teesport - oraz dwóch portów w Europie Północnej w Zeebrugge i Rotterdamie.

P&O Ferries

15 Styczeń 2024

Szukaj i rezerwuj

śr., 28 lut 2024
czw., 29 lut 2024
Potrzebna pomoc