Tallink Silja logo

Aktualizacja linii Tallink Silja — Zakaz pracy w godzinach nadliczbowych przez fiński związek sztauerski (AKT)

„FIŃSKI ZWIĄZEK STEVEDORE (AKT) OGŁASZA ZAKAZ PRACY NADGODZINOWEJ 1 LUTEGO I ROZPOCZĘCIE STRAJKU 15 LUTEGO

Fiński Związek Dozorców (AKT) ogłasza zakaz pracy w godzinach nadliczbowych w swoich sektorach układów zbiorowych, który ma wejść w życie w środę 1 lutego 2023 r.

Zakaz pracy w godzinach nadliczbowych dotyczy pracowników dokerów w portach w Helsinkach i Turku, dlatego Tallink Silja nie może przyjmować jednostek przeładunkowych w soboty i niedziele, dopóki zakaz będzie obowiązywał.

Jednostki przeładunkowe (jednostki bez kierowców, przyczepy, maszyny, nowe samochody itp.) nie są akceptowane na następujących odlotach:

  • Piątki Sztokholm - Helsinki o 16:45
  • Piątki Tallinn-Helsinki o 22:30
  • Soboty wszystkie wyjazdy
  • Niedziele wszystkie odjazdy. Z wyjątkiem Tallinn-Helsinki o 22:30 i Sztokholm-Helsinki 16:45 (rozładunek w poniedziałek rano).

Statki Tallink Silja będą kursować zgodnie z normalnym rozkładem jazdy, a jednostki z kierowcami będą przyjmowane na wszystkie rejsy.

Fiński Związek Dozorców (AKT) również ogłosił strajk, który rozpocznie się 15 lutego 2023 r. o godzinie 06:00. Strajk dotknie robotników portowych w portach w Helsinkach i Turku. Jeśli strajk się rozpocznie, Tallink Silja nie może przyjąć jednostek obsługujących począwszy od 15 lutego 2023 r. w Helsinkach ani w Turku”.

Aktualizacja linii Tallink Silja

Będziemy Państwa informować na bieżąco, gdy sytuacja się zmieni.

Zobacz harmonogram obsługi Tallink Silja Cargo tutaj

01 Luty 2023

Szukaj i rezerwuj

pt., 12 kwi 2024
sob., 13 kwi 2024
Potrzebna pomoc