DFDS logo

Aktualizacja DFDS - Zamknięcie trasy Tilbury ⇄ Calais

Ze względu na trudności operacyjne i trudny rozwój rynku, po dokładnym rozważeniu podjęto decyzję, że ze skutkiem od 1 stycznia 2024 r. nasza usługa między Calais a Tilbury zostanie zakończona.

Ostatni rejs odbędzie się z Tilbury o godzinie 10:00 w sobotę 30 grudnia.

Aby podkreślić nasze nieustające zaangażowanie na rzecz naszych cenionych klientów oraz wesprzeć Ciebie i Twoją firmę, od poniedziałku 18 grudnia 2023 r. ponownie uruchomimy nasze usługi przewozu naczep bez kierowcy między Calais a Dover. Będziemy nadal oferować największy wybór i częstotliwość połączeń na kanale La Manche, zarówno w Dover<>Dunkerque, jak i Dover<>Calais.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie dla usługi Tilbury<>Calais i chcielibyśmy zaoferować wszystkim obecnym klientom Tilbury<>Calais pierwszeństwo dla naszej usługi bez opieki na trasach Dover. Prosimy o kontakt z kierownikiem sprzedaży w celu omówienia opcji lub w razie jakichkolwiek pytań.

Zmiana trasy na Dover<>Calais

W przypadku przejścia na naszą usługę Dover<>Calais, przypominamy o konieczności skontaktowania się ze swoim agentem celnym w celu wprowadzenia odpowiednich zmian w dokumentacji celnej.

Chcielibyśmy skorzystać z tej okazji, aby przypomnieć, że w przypadku wysyłki przez port Dover, opłaty dodatkowe specyficzne dla portu mają zastosowanie jak zwykle (podatek portowy i przestój po 24 godzinach). Należy pamiętać, że opłaty te są egzekwowane przez port, a nie przez DFDS.

Dziękujemy za nieustające wsparcie i zrozumienie.

DFDS

21 Grudzień 2023

Szukaj i rezerwuj

śr., 28 lut 2024
czw., 29 lut 2024
Potrzebna pomoc