Transportowe Spotkania Wschodnich Sąsiadów

WAŻNE AKTUALIZACJE PODRÓŻY

  • WSZYSCY kierowcy towarowi MUSZĄ mieć dowody na niedawny negatywny wynik testu COVID-19 przed udaniem się do Dover & Folkestone. Dowiedz się więcej
  • ABY UZYSKAĆ WSZYSTKIE AKTUALNE PORADY DOTYCZĄCE PODRÓŻY ZAGRANICZNYCH W CZASACH COVID19, ODWIEDŹ STRONĘ INTERNETOWĄ GOV.UK I WYBIERZ KRAJ DOCELOWY

W dniach 21 – 24 kwietnia 2015 Moskwa gościć będzie liderów ze świata transportu i logistyki na corocznych targach TRANSRussia. Jest to największa i najobszerniejsza wystawa intermodalna w Rosji obejmująca całe spektrum przemysłu i usług transportu kolejowego, drogowego, morskiego i lotniczego.

Ponad 500 wystawców i ponad 22000 uczestników spotyka się co roku na imprezie kształtując przyszłość transportu i logistyki w Rosji.

Targi TransRussia dają transportowi i logistyce możliwość promocji swoich produktów i usług pośród tysięcy producentów, właścicieli ładunków oraz pojazdów.

Od debiutu w 1996 roku impreza jest oficjalnie wspierana przez Ministerstwo Transportu i Międzynarodową Federację Spedytorów. Wystawa została uznana za najlepszą imprezę z zakresu tematyki transportu, magazynowania i łańcucha dostaw.

Partnerujemy eventowi i z tego względu mamy przyjemność zaproszenia wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w Trans Russia! Dołącz do nas.