Superszybki prom do Holyhead

  • Do wjazdu lub tranzytu przez terytorium francuskie wymagane jest obecnie świadectwo podróży. Każdy kierowca wjeżdżający na terytorium Francji (promem, Eurotunelem lub granicą lądową) musi mieć certyfikat dostępny do okazania organom kontroli granicznej. POBIERZ CERTYFIKAT PODRÓŻY FRANCJI
  • Najnowsze aktualizacje operatorów na temat Coronavirus (Covid-19) i formularze dotyczące kondycji kierowców, dostępne są na naszej stronie Coronavirus (Covid-19) - aktualizacji operatorów promowych..

<img data-cke-saved-src="IMAGE src="IMAGE LINK" border="0" alt="Null">

Superszybki prom operujący na trasie Holyhead Dublin.

Stena Line wypuściła w tym roku o wiele bardziej technologicznie zaawansowany prom, który wykorzystuje na trasie Holyhead - Dublin. Statek został oficjalnie wprowadzony w Dublinie. Jest o wiele bardziej nowoczesny. Nadano mu nazwę ''Superfast X'' . Ceremonię wprowadzenia na morze zainicjował Dan Sten Olsson.

Strategia rynku

Firma Stena Line wydaje się odnosić ciągłe pasma sukcesów jako że ich strategia marketingowa jak i komercyjna przynosi wymierne zyski oraz rezultaty w zadowolonych klientach zarówno wśród pasażerów jak i wśród kierowców cargo. Taką również opinie podaje Bank Anglii oraz ONS ( Urząd Statystyczny w Wielkiej Brytanii). Zyski Steny osiągnęły 616 milionów funtów w styczniu bieżącego roku. A w ostatnich pięciu latach przekroczyły 21 miliardów . Z czego w grudniu ostatniego spadły o 2 miliony poprzez zmniejszony podaż na import. Spowodowało to miedzy innymi spadek ceny paliwa, co przyczyniło się do do spadku zapotrzebowania na nie w UK.

Wszystko to zainicjowało deficytem finansowym w UK oraz innych krajach Europy, takich jak Irlandia, co może być tylko i wyłącznie dobrą wiadomością dla całego transportu morskiego, w tym dla operatorów promowych takich jak Stena Line.

<img data-cke-saved-src="IMAGE src="IMAGE LINK" border="0" alt="Null">

<img data-cke-saved-src="IMAGE src="IMAGE LINK" border="0" alt="Null">

Superfast X posiada więcej niż 10 pokładów, a jest w stanie przewieźć 1000 pasażerów oferując niecałe dwa kilometry przestrzeni dla pojazdów pasażerskich oraz cargo.

Na pokładzie znajdziemy: kajuty deluxe, kawiarnię, bar z grillem, sklepy, dwa kina( wliczone w cenę przeprawy), przestrzeń dla dzieci, pokje gier ze stacjami Xbox oraz dedykowaną strefę dla kierowców pojazdów towarowych i wiele, wiele więcej.

Zdjęcia oraz źródło artykułu dzięki życzliwości Stena Line