Superszybki prom do Holyhead

<img data-cke-saved-src="IMAGE src="IMAGE LINK" border="0" alt="Null">

Superszybki prom operujący na trasie Holyhead Dublin.

Stena Line wypuściła w tym roku o wiele bardziej technologicznie zaawansowany prom, który wykorzystuje na trasie Holyhead - Dublin. Statek został oficjalnie wprowadzony w Dublinie. Jest o wiele bardziej nowoczesny. Nadano mu nazwę ''Superfast X'' . Ceremonię wprowadzenia na morze zainicjował Dan Sten Olsson.

Strategia rynku

Firma Stena Line wydaje się odnosić ciągłe pasma sukcesów jako że ich strategia marketingowa jak i komercyjna przynosi wymierne zyski oraz rezultaty w zadowolonych klientach zarówno wśród pasażerów jak i wśród kierowców cargo. Taką również opinie podaje Bank Anglii oraz ONS ( Urząd Statystyczny w Wielkiej Brytanii). Zyski Steny osiągnęły 616 milionów funtów w styczniu bieżącego roku. A w ostatnich pięciu latach przekroczyły 21 miliardów . Z czego w grudniu ostatniego spadły o 2 miliony poprzez zmniejszony podaż na import. Spowodowało to miedzy innymi spadek ceny paliwa, co przyczyniło się do do spadku zapotrzebowania na nie w UK.

Wszystko to zainicjowało deficytem finansowym w UK oraz innych krajach Europy, takich jak Irlandia, co może być tylko i wyłącznie dobrą wiadomością dla całego transportu morskiego, w tym dla operatorów promowych takich jak Stena Line.

<img data-cke-saved-src="IMAGE src="IMAGE LINK" border="0" alt="Null">

<img data-cke-saved-src="IMAGE src="IMAGE LINK" border="0" alt="Null">

Superfast X posiada więcej niż 10 pokładów, a jest w stanie przewieźć 1000 pasażerów oferując niecałe dwa kilometry przestrzeni dla pojazdów pasażerskich oraz cargo.

Na pokładzie znajdziemy: kajuty deluxe, kawiarnię, bar z grillem, sklepy, dwa kina( wliczone w cenę przeprawy), przestrzeń dla dzieci, pokje gier ze stacjami Xbox oraz dedykowaną strefę dla kierowców pojazdów towarowych i wiele, wiele więcej.

Zdjęcia oraz źródło artykułu dzięki życzliwości Stena Line