Kwietniowe Expo Silesia w Sosnowcu

Targi Transportu Spedycji i Logistyki Silesia TSL EXPO

Freightlink ma przyjemność zaproszenia na kolejną edycję Targów Transportu Spedycji i Logistyki Silesia TSL EXPO, które odbędą się w Sosnowcu, w dniach 22-23 kwietnia 2015 roku.

Zakres tematyczny wydarzenia skoncentrowany jest na transporcie wewnątrzzakładowym oraz logistyce, transporcie drogowym.

Pierwszego dnia targów w Centrum Konferencyjnym Expo Silesia odbędzie się prezentacja Izby Celnej z Katowic, podczas której poruszone zostaną tematy takie jak: „Ułatwienia celne i podatkowe 2015+” oraz „Centrum Informacji Służby Celnej – najważniejszy jest Klient”. Kolejną prezentację pt.: „Naruszenia czasu pracy kierowców w aspekcie fałszowania zapisów urządzeń rejestrujących” przeprowadzą przedstwiciele Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego.
W drugim dniu, na seminarium pt. „Prawno-podatkowe aspekty branży TSL”, które poprowadzą eksperci firmy doradczej ECDDP Sp. z o.o., poruszane będą takie tematy, jak:
• Płaca minimalna w Niemczech (MiLog – prawno – podatkowe obowiązki przewoźnika)
• Rozliczenie czasu pracy kierowców
• Optymalizacja podatkowa branży transportowej
• Podatek VAT w branży TSL

Podczas targów SielsiaTSL EXPO odbędą się również Targi Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA oraz Targi Branży Pocztowej i Kurierskiej SILPOSTEX.

Zapraszamy do udziału!

Bezpłatne zaproszenie