Prom Towarowy z Folkestone w Wielka Brytania do Calais w Francja. Eurotunnel, Eurotunnel VP Service dla busów. Od 22/11/2019 do 28/11/2019.

Folkestone - Calais
Szczegóły
Serwis Cargo - co to jest? To jest Serwis Cargo
pt. 22 sob. 23 ndz. 24 pon. 25
Bilet Otwarty 35 minut przeprawy
Folkestone - Calais
Szczegóły
VP (Vans on Passengers) - Busy na rezerwacjach pasażerskich To jest Serwis VP (Vans on Passengers)
pt. 22 sob. 23 ndz. 24 pon. 25
00:55 30 minut przeprawy
01:10 30 minut przeprawy
01:17 30 minut przeprawy
01:23 30 minut przeprawy
01:36 30 minut przeprawy
01:37 30 minut przeprawy
02:41 30 minut przeprawy
02:55 30 minut przeprawy
03:05 30 minut przeprawy
03:27 30 minut przeprawy
04:23 30 minut przeprawy
04:34 30 minut przeprawy
05:16 30 minut przeprawy
05:50 30 minut przeprawy
06:15 30 minut przeprawy
06:20 30 minut przeprawy
06:31 30 minut przeprawy
06:36 30 minut przeprawy
06:50 30 minut przeprawy
07:20 30 minut przeprawy
07:36 30 minut przeprawy
07:50 30 minut przeprawy
07:51 30 minut przeprawy
08:20 30 minut przeprawy
08:36 30 minut przeprawy
08:50 30 minut przeprawy
09:20 30 minut przeprawy
09:36 30 minut przeprawy
09:50 30 minut przeprawy
10:20 30 minut przeprawy
10:36 30 minut przeprawy
10:50 30 minut przeprawy
11:20 30 minut przeprawy
11:36 30 minut przeprawy
11:50 30 minut przeprawy
12:20 30 minut przeprawy
12:36 30 minut przeprawy
12:50 30 minut przeprawy
13:20 30 minut przeprawy
13:36 30 minut przeprawy
13:50 30 minut przeprawy
14:06 30 minut przeprawy
14:20 30 minut przeprawy
14:36 30 minut przeprawy
14:50 30 minut przeprawy
15:20 30 minut przeprawy
15:36 30 minut przeprawy
15:50 30 minut przeprawy
16:06 30 minut przeprawy
16:20 30 minut przeprawy
16:36 30 minut przeprawy
16:50 30 minut przeprawy
17:20 30 minut przeprawy
17:36 30 minut przeprawy
17:50 30 minut przeprawy
17:51 30 minut przeprawy
18:06 30 minut przeprawy
18:20 30 minut przeprawy
18:36 30 minut przeprawy
18:50 30 minut przeprawy
19:20 30 minut przeprawy
19:36 30 minut przeprawy
19:49 30 minut przeprawy
19:50 30 minut przeprawy
19:51 30 minut przeprawy
20:06 30 minut przeprawy
20:20 30 minut przeprawy
20:50 30 minut przeprawy
21:20 30 minut przeprawy
21:47 30 minut przeprawy
21:50 30 minut przeprawy
21:51 30 minut przeprawy
21:55 30 minut przeprawy
22:20 30 minut przeprawy
22:50 30 minut przeprawy
23:19 30 minut przeprawy
23:20 30 minut przeprawy
23:40 30 minut przeprawy
Dodaj powrót

Podane ceny nie zawierają podatku VAT