Partnerzy

Name

Polski Traker

Polski Traker” przeznaczony jest dla kierowców, mechaników, przewoźników oraz wszystkich interesujących się transportem i samochodami.

Co miesiąc publikowane są testy drogowe pojazdów użytkowych, wykonywane przez redakcję na polskich drogach, artykuły o nowościach w świecie transportu, porady na temat eksploatacji ciężarówek, drogownictwa oraz teksty luźniej związane z transportem. Znajdują się tutaj stałe informacje ze świata muzyki country w Polsce i na świecie oraz sportów motorowych. Na łamach magazynu zamieszczane są artykuły dla i o modelarzach, reklamy i ogłoszenia.

Miesięcznik dostępny jest na stacjach paliw, w agencjach celnych, w kioskach, w prenumeracie i w redakcji. Strona internetowa Polskiego Trakera nie jest pełną, elektroniczną kopią bieżącego wydania magazynu, lecz zawiera krótkie streszczenia wybranych publikacji.

Zostań Partnerem Freightlink

Freightlink współpracuje z wieloma firmami i organizacjami by zapewnić klientom jeszcze lepszy serwis i dodatkowe korzyści.

Key Benefits

Experience

Doświadczenie

Na rynku wyróżnia nas przede wszystkim sposób w jaki podchodzimy do klienta. Razem z biletem promowym oferujemy też pomoc i wsparcie, by proces rezerwacji był jak najłatwiejszy i jak najszybszy dla naszego klienta.

Booking Data Exchange

Zaawansowany System Rezerwacji

Nasz system został zsynchronizowany z systemem wiodących operatorów promowych, dzięki czemu oszczędzamy klientom czas i pieniądze.

European Links

Połączenia z Całą Europą

Patrzymy przyszłościowo i szukamy najlepszych rozwiązań z myślą o naszych klientach.

Forward Thinking

Ciągły Rozwój

Zawsze szukamy innowacji i upewniamy się, że decyzje jakie podejmujemy mają pozytywny wpływ na naszych klientów.

Connections

Współprace

Uważamy, że rozwijanie współpracy z partnerami jest bardzo ważne w dziedzinie transportu, dlatego niezwykle cenimy i dbamy o naszych partnerów.

Exclusivities

Ekskluzywne Produkty

Serwis i produkty dostępne tylko we Freightlink.

Advanced Technology

Zaawansowana Technologia

Od lat rozwijamy system rezerwacji przepraw promowych, który z roku na rok staje się coraz potężniejszy i zaawansowany.

Familiarity

Relacje

Każdy klient otrzymuje dedykowanego Opiekuna Konta Klienta. Nie traktujemy klientów przedmiotowo.

Expand Networks

Rozwój

Nasz partner, może zostać również Twoim partnerem. Porozmawiaj z nami na ten temat, być może uda Ci się zyskać nowe, cenne współprace.