O Nas

  • Do wjazdu lub tranzytu przez terytorium francuskie wymagane jest obecnie świadectwo podróży. Każdy kierowca wjeżdżający na terytorium Francji (promem, Eurotunelem lub granicą lądową) musi mieć certyfikat dostępny do okazania organom kontroli granicznej. POBIERZ CERTYFIKAT PODRÓŻY FRANCJI
  • Najnowsze aktualizacje operatorów na temat Coronavirus (Covid-19) i formularze dotyczące kondycji kierowców, dostępne są na naszej stronie Coronavirus (Covid-19) - aktualizacji operatorów promowych..

Freightlink ® to największy w Europie, autoryzowany agent z wieloletnim doświadczeniem, zajmujący się sprzedażą biletów promowych cargo. Z nami zarezerwujesz ponad 550 tras promowych, rozmieszczonych pomiędzy 40 krajami. Dzięki nam znajdziesz najbardziej optymalne i dostosowane do Twoich potrzeb połączenia promowe. Z naszych usług korzystają zarówno duże, jak i małe firmy z całej Europy.

Na rynku wyróżnia nas przede wszystkim sposób w jaki podchodzimy do klienta. Razem z biletem promowym oferujemy też pomoc i wsparcie, by proces rezerwacji był jak najłatwiejszy i jak najszybszy dla naszego klienta.

Nasz system został zsynchronizowany z systemem wiodących operatorów promowych, dzięki czemu oszczędzamy klientom czas i pieniądze.

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z przeprawami promowymi, czy masz już spore doświadczenie, Freightlink ® jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie! Tylko my znajdziemy najlepsze połączenie promowe w najkorzystniejszej cenie.

Siedziba naszego biura znajduje się w Wielkiej Brytanii. Nasza strona internetowa dostępna jest 24 godziny, 7 dni w tygodniu dzięki czemu możesz rezerwować przeprawy o każdej porze dnia i nocy, a potwierdzenie otrzymasz w ciągu kilku minut.

Freightlink. Twój Promowy Doradca Cargo.