O Nas

WAŻNE AKTUALIZACJE PODRÓŻY

Freightlink ® to największy w Europie, autoryzowany agent z wieloletnim doświadczeniem, zajmujący się sprzedażą biletów promowych cargo. Z nami zarezerwujesz ponad 550 tras promowych, rozmieszczonych pomiędzy 40 krajami. Dzięki nam znajdziesz najbardziej optymalne i dostosowane do Twoich potrzeb połączenia promowe. Z naszych usług korzystają zarówno duże, jak i małe firmy z całej Europy.

Na rynku wyróżnia nas przede wszystkim sposób w jaki podchodzimy do klienta. Razem z biletem promowym oferujemy też pomoc i wsparcie, by proces rezerwacji był jak najłatwiejszy i jak najszybszy dla naszego klienta.

Nasz system został zsynchronizowany z systemem wiodących operatorów promowych, dzięki czemu oszczędzamy klientom czas i pieniądze.

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z przeprawami promowymi, czy masz już spore doświadczenie, Freightlink ® jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie! Tylko my znajdziemy najlepsze połączenie promowe w najkorzystniejszej cenie.

Siedziba naszego biura znajduje się w Wielkiej Brytanii. Nasza strona internetowa dostępna jest 24 godziny, 7 dni w tygodniu dzięki czemu możesz rezerwować przeprawy o każdej porze dnia i nocy, a potwierdzenie otrzymasz w ciągu kilku minut.

Freightlink. Twój Promowy Doradca Cargo.