Ostrzeżenie

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.
Freightlink.pl specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań w zakresie działalności transportowej dla małych i średnich przedsiębiorstw w Europie.

Aktualne oferty pracy

Freightlink.pl jest jedną z największych w Europie agencji oferujących internetową sprzedaż biletów na przeprawy promowe, i ma swoich klientów w ponad 20 krajach Unii Europejskiej oraz poza jej obszarem. Oferowana przez Freightlink porównywarka cen internetowej sprzedaży biletów na przeprawy promowe, przedstawiająca więcej możliwości komercyjnej działalności w zakresie transportu, jest jedną z najbardziej efektywnych.

Freightlink.pl specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań w zakresie działalności transportowej dla małych i średnich przedsiębiorstw w Europie.

Dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci byli zadowoleni – profesjonalizm w tym sektorze działalności traktujemy w sposób poważny, a także udzielamy wsparcia i inwestujemy w szkolenia personelu. Dla przykładu, niektórzy nasi pracownicy przez wiele lat pracowali jako kierowcy samochodów ciężarowych, lub wykonywali prace w sektorze logistyki, a inni pracowali dla operatorów świadczących usługi promowe. Jesteśmy stowarzyszonym członkiem Stowarzyszenia Przewoźników (ang. Freight Transport Association /FTA/), Brytyjskiego Międzynarodowego Stowarzyszenia Przewoźników /ang. British International Freight Association /BIFA/), Stowarzyszenia Organizatorów Imprez i Usług (ang. Event Supplier and Services Association /ESSA/), oraz Brytyjskiego Stowarzyszenia Firm Przeprowadzkowych (ang. British Association of Removers /BAR/), jak również wspieramy członkostwo wielu innych organizacji zawodowych.
Zatem, jeżeli szukasz możliwości rozwoju zawodowego w zakresie usług transportowych oraz w sektorze eksport-import, w spółce oferującej wsparcie i inwestycję w uzdolnionych pracowników, zapewniającej ludziom długotrwałą karierę zawodową, złóż swoją aplikację o przyjęcie do pracy w Freightlink. Oferujemy liczne możliwości pracy w naszych biurach w Preston; Poniżej przedstawiamy najnowsze oferty pracy:

Aktualne oferty pracy

Digital Marketing Executive

Opis stanowiska pracy

Aplikuj teraz

W celu uzyskania dodatkowych informacji o danym stanowisku pracy kliknij powyższy link.
Aby złożyć aplikację, należy kliknąć powyższy link lub wysłać swoje CV i list motywacyjny na adres email:

hello@freightlink.pl.

08 Styczeń 2015

Szukaj i rezerwuj

śr., 10 sie 2022
czw., 11 sie 2022
Potrzebna pomoc