Zarezerwuj bilet na przeprawy promowe przed UEFA Euro 2016

UEFA Euro 2016 odbędzie się we Francji pomiędzy 10 czerwca, a 10 lipca 2016. Szacunkowo ponad milion turystów przybędzie do Francji, dzięki czemu zapotrzebowanie na usługi firm transportowych i spedycyjnych wzrośnie. Fani nie tylko przyjadą do Francji na mecze, ale będą również poznawać i zwiedzać Francję. Jako firma transportowa bądź spedycyjna, możesz odegrać ogromną rolę w dostarczeniu towarów na czas.

Tak czy inaczej, ruch morski pomiędzy Dover a Calais ulegnie zwiększeniu. Promy P&O, DFDS oraz Eurotunnel będą przepełnione. Turyści podróżując będą korzystać zarówno z samolotów, jak i z promów. W zeszłym roku, ruch w portach był ściśle nadzorowany i miała miejsce tak zwana: „Operacja Stack”. W tym roku, może być dokładnie tak samo, w zależności od stopnia zorganizowania portów.

Dlatego właśnie zarezerwuj swój bilet promowy z wyprzedzeniem!

Dover-Calais-Dover
Dover-Dunkierka-Dover
Folkestone-Calais-Folkestone

W Mistrzostwach Euro 2016 będą uczestniczyły 24 kraje, łącznie z Polską, Anglią, Irlandią oraz Walią – co oznacza, że w czerwcu i lipcu wszystkie główne lotniska i porty w Wielkiej Brytanii będą bardzo zatłoczone.

Porty we Francji, Belgii i Holandii będą oblężone. Dlatego tak ważne jest, aby zaplanować swoje przeprawy promowe z wyprzedzeniem i zarezerwować bilet promowy już teraz, zanim zacznie się Euro 2016.

24 Maj 2016

Szukaj i rezerwuj

pon., 26 wrz 2022
wt., 27 wrz 2022
Potrzebna pomoc