Ostrzeżenie

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.
Pokład pustego promu cargo gotowego do wypłynięcia

Rezerwowanie biletu towarowego

Dlaczego należy rezerwować jako fracht?

Jest to pytanie zadawane często przez kurierów i kierowców busów. Dlaczego warto zarezerwować bilet towarowy, zamiast kupna przez stronę internetową armatora biletu pasażerskiego? I co ważniejsze, jaka jest różnica?

Po pierwsze, różnica między biletem frachtowym a pasażerskim jest taka, że wszystkie pojazdy przewożące towary handlowe, towary na wynajem i za wynagrodzeniem lub w pojeździe przeznaczonym do podróży w celach handlowych, powinny podróżować na biletach towarowych, nawet jeśli są puste.

Istnieje wiele korzyści wynikających z rezerwacji biletu towarowego z jednym pasażerem:

  • Ceny

Po pierwsze, ceny biletów promowych cargo są na ogół ustalone na cały rok i nie wahają się sezonowo. Oznacza to, że ceny będą takie same przez cały rok, bez względu na to, kiedy chcesz podróżować. Dzięki stałym cenom biletów znane są pełne koszty, a co za tym idzie, możesz zagwarantować pewne stawki swoim klientom. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, wszystkie nasze ceny dostępne są na stronie internetowej (ceny nie zawierają podatku VAT) i możesz mieć pewność, że płacisz prawidłową kwotę.

  • Bilety Otwarte

Wielu operatorów promowych popularnych wśród kurierów, jak DFDS, Eurotunnel i Scandlines, sprzedaje bilety towarowe jako "Bilety Otwarte". Oznacza to, że można płynąć pierwszym dostępnym promem po przybyciu do portu. Nie ma zobowiązań do przeprawienia się w określonym czasie, można płynąć kiedy najbardziej nam pasuje i nie trzeba się martwić o wczesne lub późne przybycie do portu. Bilety Otwarte zachowują ważność przez kilka dni, więc jeśli masz dłuższy poślizg, nie musisz martwić się o to, że spóźnisz się na konkretną przeprawę.

  • Nie pobieramy opłat za dokonywanie zmian

Nasze bilety promowe cechuje ogromna elastyczność, co jest szczególnie ważne w branży kurierskiej i przewozie przesyłek ekspresowych. Od początku pomożemy Ci w podjęciu właściwego wyboru, ale jak w każdym biznesie, twoje wymagania promowe mogą zmieniać się bardzo szybko. W przeciwieństwie do biletów pasażerskich, zmian w rezerwacji lub anulowania przeprawy zazwyczaj dokonuje się w biletach towarowych za darmo. Na przykład, możesz potrzebować zmienić przeprawę promem na przejazd Eurotunnelem, dzięki czemu dotrzesz do punktu dostawy na czas i być może będziesz podróżować wcześniej lub później niż planowano. Reagujemy na potrzeby klientów, bez żadnych dodatkowych opłat.

  • Bezpłatny dostęp do stref dla klientów cargo

Wielu operatorów promowych zapewnia na pokładzie promu miejsca przeznaczone tylko dla klientów cargo. Nasze rezerwacje promowe umożliwiają bezpłatny dostęp do tych stref. Nie ma tam biegających dzieci, nie ma stresu – można zrelaksować się w pełnym komforcie i porozmawiać z innymi zawodowymi kierowcami. Wiele stref wypoczynku dysponuje także kabinami prysznicowymi, dzięki czemu można się odświeżyć w trakcie podróży. Niektóre przeprawy promowe cargo, zwłaszcza te odbywające się w nocy zawierają w cenie biletu bezpłatne miejsca wypoczynku w kabinie kierowcy, co pozwala na zebranie sił przed dalszą trasą.

  • Posiłek wliczony w cenę biletu promowego

Niektórzy z operatorów promowych oferują kierowcom pojazdów komercyjnych bezpłatny posiłek podczas przeprawy. W łatwy sposób zaoszczędzisz 10£-15£ na jednej przeprawie. Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, aby poznać szczegóły.

Przy rezerwacji biletu promowego cargo na dowolną trasę pamiętaj, że dołożymy wszelkich starań, aby podczas Twojej przeprawy zapewnić obsługę najwyższej jakości.

21 Sierpień 2014

Szukaj i rezerwuj

śr., 10 sie 2022
czw., 11 sie 2022
Potrzebna pomoc